Povezane vesti

Severina došla na suđenje u haljini od 1.170 evra! Svetski brendovi pršte na njoj! Evo s kim se sudi, a nije Milan Popović

Severina došla na suđenje u haljini od 1.170 evra! Svetski brendovi pršte na njoj! Evo s kim se sudi, a nije Milan Popović

Kurir 20.05.2024
Pevačica Severina (52) je u ponedeljak je nešto pre 12 sati stigla na četvrto ročište, koje je bilo odloženo u februaru, na Opšinskom građanskom sudu u Zagrebu zbog tužbe koju je protiv nje podigla sudija Lucija Lasić. Sudija je tuži zbog… »
Severina ponovo na sudu: „Srećna sam što sam konačno imala priliku da iznesem sve okolnosti“

Severina ponovo na sudu: „Srećna sam što sam konačno imala priliku da iznesem sve okolnosti“

Nova 20.05.2024
Pevačica Severina Vučković nastavila je svoju pravnu bitku. Pevačica je i danas bila na Opštinskom građanskom sudu u Zagrebu, na poslednjem ročištu u slučaju tužbe koju je protiv nje podigla sudija Lucija Lasić. „Danas sam dala svoj iskaz i… »
Severinu tužila sudija Lucija: Čeka se presuda, pevačica se oglasila, evo oko čega se vodi postupak: "Dala sam iskaz…

Severinu tužila sudija Lucija: Čeka se presuda, pevačica se oglasila, evo oko čega se vodi postupak: "Dala sam iskaz…

Blic 20.05.2024
Pevačica je i danas bila na Opštinskom građanskom sudu u Zagrebu, na posljednjem ročištu u slučaju tužbe koju je protiv nje podigla sudija Lucija Lasić. - Danas sam dala svoj iskaz i srećna sam što sam napokon imala priliku izneti sve okolnosti… »

Vesti dana »