Povezane vesti

(Video) Tijana Bogićević je predstavljala Srbiju na Evroviziji pre sedam godina, ali nije prošla u finale! Konačno…

(Video) Tijana Bogićević je predstavljala Srbiju na Evroviziji pre sedam godina, ali nije prošla u finale! Konačno…

Dnevnik 20.05.2024
Pop pevačica Tijana Bogićević ima brojne hitove koji na Jutjubu broje više od 20 miliona pregleda, a pre sedam godina predstavljala je Srbiju na Evroviziji. Međutim, nije uspela da se domogne finala te 2017. godine, kada je u Ukrajini pevala pesmu… »
"Da sam prošla, bila bih u prvih 10 na Evroviziji": Zejna iskreno o takmičenju, Bejbi Lazanji i Teya Dori: "Bili su mnogo…

"Da sam prošla, bila bih u prvih 10 na Evroviziji": Zejna iskreno o takmičenju, Bejbi Lazanji i Teya Dori: "Bili su mnogo…

Blic 20.05.2024
Pevačica Zejna Mukić izdvojila se svojom pesmom i performansom na takmičenju "Pesma za Evroviziju 2024", a sada je za domaće medije, podelila svoje utiske o "Evroviziji" na kojoj je pobedio Švajcarac Nemo. - Gledam na ovogodišnju Evroviziju jako… »
"Da sam se plasirala, bila bih u prvih 10 na evroviziji!" Zejna šokirala: Sve sam pogodila, možda imam dara za muziku i…

"Da sam se plasirala, bila bih u prvih 10 na evroviziji!" Zejna šokirala: Sve sam pogodila, možda imam dara za muziku i…

Kurir 20.05.2024
Zejna Murkić je bila jedna od učesnica ovogodišnje "Pesme za Evroviziju", a potom i članica srpskog žirija u finalu takmičenja " Pesma Evrovizije". Kakvo je njeno mišljenje o pobedniku, plasmanu Srbije i Hrvatske i samoj organizaciji Evrovizije… »

Vesti dana »