Povezane vesti

Smrt u domu naše poznate pevačice: Cakana ostala bez oslonca i podrške: Pevačica se oglasila

Smrt u domu naše poznate pevačice: Cakana ostala bez oslonca i podrške: Pevačica se oglasila

Kurir 20.05.2024
Dragana Radosavljević Cakana, kako Kurir saznaje ostala je bez majke. Pevačica se trenutno nalazi na Kosovu gde je njena majka živela i gde je i sahranjena. Cakana na pozive nije odgovarala, ali je poslala poruku kratke sadržine. - Na Kosovu sam i… »
Cakanu razorila smrt majke, a zbog ovih natpisa je besnela: "Vređaju me takve priče!" Evo šta ju je izvelo iz takta

Cakanu razorila smrt majke, a zbog ovih natpisa je besnela: "Vređaju me takve priče!" Evo šta ju je izvelo iz takta

Kurir 20.05.2024
Pevačica Dragana Radosavljević Cakana ostala je bez majke, o čemu je pisao Kurir, a svojevremeno su se pojavili navodi u medijima koji su je razbesneli. Estradna umetnica nikada nije krila da je veoma vezana za svoju porodicu, naročito majku koja joj… »
Tuga u cakaninom domu! Preminula žena koju je najviše volela: Biću na Kosovu do daljnjeg

Tuga u cakaninom domu! Preminula žena koju je najviše volela: Biću na Kosovu do daljnjeg

Mondo 20.05.2024
Majka Dragane Radosavljević Cakane je preminula, a neutešna pevačica se kratko oglasila. Majka Dragane Radosavljević Cakane je preminula, a neutešna pevačica se kratko oglasila. Dragana Radosavljević Cakana ostala je bez majke. Pevačica se… »

Vesti dana »