Povezane vesti

"Ona je pijana" Šok ponašanje Dušice Jakovljević u emisiji, gledaoci ne mogu da veruju: Odmah se javno izvinila!

"Ona je pijana" Šok ponašanje Dušice Jakovljević u emisiji, gledaoci ne mogu da veruju: Odmah se javno izvinila!

Kurir 21.05.2024
Dušica Jakovljević ponovo je voditeljka rijalitija "Elita" na Pink televiziji, a svojim ponašanjem u emisiji šokirala je gledaoce. Naime, ona je ugostila bivše partnere Aneli Ahmić i Asmina Durdžića, a tokom emisije je imala lapsus koji privukao… »
Haos u emisiji uživo Dušica Jakovljević doživela neviđeni blam, gledaoci ne mogu da veruju šta su čuli: "Pijana je"

Haos u emisiji uživo Dušica Jakovljević doživela neviđeni blam, gledaoci ne mogu da veruju šta su čuli: "Pijana je"

Alo 21.05.2024
Dušica je u brzini izgovorila pogrešnu reč koja je njenoj izjavi dala potpuno drugo značenje. Dušica Jakovljević nedavno se vratila na televiziju Pink, a sinoć je u svojoj emisiji ugostila nekadašnji par, Aneli Ahmić i Asmina Durdžića. Studio… »
"Ne prilazi mi, odmakni se od mene": Aneli i Asmin konačno lice u lice: Tenzija u Šimanovcima ključa

"Ne prilazi mi, odmakni se od mene": Aneli i Asmin konačno lice u lice: Tenzija u Šimanovcima ključa

Blic 20.05.2024
Asmin Durdžić došao je večeras na televiziju Pink kako bi se suočio sa bivšom suprugom Aneli Ahmić koja trenutno boravi u rijalitiju "Zadruga 7 Elita". Asmin Dudžić i Aneli Ahmić suočili su se u emisiji koju vodi Dušica Jakovljević, a pre… »
Bitno saopštenje dušice Jakovljević: Uključila se uživo u Belu kuću, nastao muk: "Ovo se dugo iščekivalo"

Bitno saopštenje dušice Jakovljević: Uključila se uživo u Belu kuću, nastao muk: "Ovo se dugo iščekivalo"

Blic 20.05.2024
Večeras su se Asmin Durdžić i Aneli Ahmić suočili oči u oči, a zadrugari će imati prilike sve da prate u Beloj kući. Dušica Jakovljević je zadrugare obavestila o novonastaloj situaciji, a onda je nastao muk. - Postoji nešto što se dugo… »

Vesti dana »