Povezane vesti

Šuška se da je pevač vara, a supruga Ace Pejovića sve iznenadila potezom: Javni poljubac je bio samo početak

Šuška se da je pevač vara, a supruga Ace Pejovića sve iznenadila potezom: Javni poljubac je bio samo početak

Story 21.05.2024
Pevač Aco Pejović godinama je u skladnom braku sa suprugom Biljanom, sa kojom ima tri ćerke - Magdalenu, Mariju i Ivu. Nedavno su počele da kruže priče o neverstvu pevača, a supruga Aca Pejovića napravila je neočekivan potez. Kupila je suprugu… »
Ovako je Aco Pejović reagovao na optužbe da vara suprugu!

Ovako je Aco Pejović reagovao na optužbe da vara suprugu!

Svet plus 21.05.2024
Aco Pejović je sa staloženošću i odlučnošću reagovao na nedavne optužbe da vara svoju suprugu. Međutim, na promociji svog najnovijeg albuma, Aco Pejović je javno demantovao ove tračeve, ističući snagu svoje porodice kao oslonac u životu… »
"Kakav god da sam i ovakav i onakav - baraba, ona je uz mene" Aco Pejović progovorio o supruzi i pričama da je vara: "Mnogo…

"Kakav god da sam i ovakav i onakav - baraba, ona je uz mene" Aco Pejović progovorio o supruzi i pričama da je vara: "Mnogo…

Blic 21.05.2024
Pevač Aco Pejović za "Blic" je govorio novom albumu, karijeri, ćerkama ali se dotakao i priča koje su kružile da je neveran supruzi Biljani. Pevač Aco Pejović uživa u skladnom braku sa suprugom Biljanom sa kojom ima tri ćerke - Magdalenu, Mariju… »

Vesti dana »