Povezane vesti

Otkriveno! Evo šta je Lazarević rekao Naneliju pre brutalnog nokauta

Otkriveno! Evo šta je Lazarević rekao Naneliju pre brutalnog nokauta

Večernje novosti 21.05.2024
NE stišava se bura posle završnice finala ABA lige. Crvena zvezda je zasluženo osvojila trofej, ali ovih dana se mnogo više priča o sukobu Džejmsa Nanelija i Stefana Lazarevića negoli o samom meču. FOTO: ABA liga/Drgana Stjepanović Sport klub… »
Željko je najodgovorniji, a ne ostoja! Milutin Aleksić: Gromada je, može da istrpi kritiku!

Željko je najodgovorniji, a ne ostoja! Milutin Aleksić: Gromada je, može da istrpi kritiku!

Mondo 21.05.2024
Milutin Aleksić komentarisao je finale ABA lige Partizana i Crvene zvezde i dotakao se odgovornosti trenera Željka Obradovića. Milutin Aleksić komentarisao je finale ABA lige Partizana i Crvene zvezde i dotakao se odgovornosti trenera Željka… »
Kompletna svedočenja Nanelija i Lazarevića: Procurili iskazi iz policije, ništa se ne poklapa!

Kompletna svedočenja Nanelija i Lazarevića: Procurili iskazi iz policije, ništa se ne poklapa!

Mondo 21.05.2024
Dva košarkaša dala su prilično različite izjave policiji i drugačije su interpretirali tuču. Dva košarkaša dala su prilično različite izjave policiji i drugačije su interpretirali tuču. Ne prestaje bura oko sukoba Džejmsa Nanelija i Stefana… »
"Pitao sam ga, on me udario! Onda sam ga uhvatio za vrat": Ovo je Lazarević rekao policiji o tuči sa Nanelijem

"Pitao sam ga, on me udario! Onda sam ga uhvatio za vrat": Ovo je Lazarević rekao policiji o tuči sa Nanelijem

Telegraf 21.05.2024
Ovo su novi detalji. Prošlo je neko vreme otkako se završila finalna serija ABA lige u kojoj je Zvezda slavila protiv Partizana sa 3:0 i to nakon pobede na gostujućem terenu, dok i dalje ne prestaju priče o tuči koja se dogodila između Džejmsa… »
Igrači su se osilili, stajem u odbranu Željka! Bivši igrač Zvezde: Ali, njegove izjave u porazu...

Igrači su se osilili, stajem u odbranu Željka! Bivši igrač Zvezde: Ali, njegove izjave u porazu...

Mondo 21.05.2024
Milutin Aleksić komentarisao je odluku Željka Obradovića da skloni Džejmsa Nanelija iz tima posle incidenta sa Stefanom Lazarevićem. Milutin Aleksić komentarisao je odluku Željka Obradovića da skloni Džejmsa Nanelija iz tima posle incidenta sa… »

Vesti dana »