Povezane vesti

Vučić se oglasio snažnom porukom: Mi nismo genocidan narod. Pamtimo... Ponosna Srbija i Srpska!

Vučić se oglasio snažnom porukom: Mi nismo genocidan narod. Pamtimo... Ponosna Srbija i Srpska!

Kurir 21.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na Instagramu porukom da Srbi nisu genocidan narod. - Mi nismo genocidan narod. Pamtimo... Ponosna Srbija i Srpska, piše u objavi predsednika Srbije. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar… »
Ono kada u šest ujutru otključaš kafić da popiješ kafu: Ministar Goran Vesić objavom oduševio pratioce (foto)

Ono kada u šest ujutru otključaš kafić da popiješ kafu: Ministar Goran Vesić objavom oduševio pratioce (foto)

Kurir 21.05.2024
Goran Vesić, ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, je ranoranilac, te mu se desi i da sam otključa kafić u kome svakog jutra pije kafu. Tako je bilo i ovoga jutra, a član Vlade Srbije je slike podelio i na svom nalogu na društvenoj… »
Oglasio se premijer Vučević i poslao jaku poruku: Srbija je ušla u fazu progresivnog razvoja bez premca u svojoj novijoj…

Oglasio se premijer Vučević i poslao jaku poruku: Srbija je ušla u fazu progresivnog razvoja bez premca u svojoj novijoj…

Dnevnik 21.05.2024
Ovo je rezultat snažne i ubedljive podrške građana nacionalno odgovornoj politici predsednika Aleksandra Vučića. Premijer Srbije i predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević oglasio se na društvenoj mreži Instagram. - Zahvaljujući… »
Brojni sastanci predsednika Vlade: Vučević razgovarao sa ambasadorima Italije i Nemačke (foto)

Brojni sastanci predsednika Vlade: Vučević razgovarao sa ambasadorima Italije i Nemačke (foto)

Kurir 21.05.2024
Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević sastao se danas sa ambasadorima Italije i Nemačke. View this post on Instagram A post shared by Милош Вучевић (@milosvucevic) - Dobar sastanak sa ambasadorom Republike Italije u Beogradu, gospodinom… »
Oglasio se Premijer Srbije i lider Srpske napredne stranke! Evo šta je poručio Miloš Vučević

Oglasio se Premijer Srbije i lider Srpske napredne stranke! Evo šta je poručio Miloš Vučević

Kurir 21.05.2024
Premijer Srbije i predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević oglasio se na društvenoj mreži Instagram navodeći: - Zahvaljujući snažnoj i ubedljivoj podršci građana, državno i nacionalno odgovornoj politici predsednika Aleksandra Vučića… »

Vesti dana »