Povezane vesti
„Maks ne bi bio šampion da nije u Red Bulu“
Sport klub 21.05.2024
Maks Ferstapen je trostruki uzastopni šampion u Formuli 1, a na dobrom putu je da dođe i do četvrte vezane krune u najbržem karavanu. Međutim, Zek Braun, prvi čovek Meklarena smatra da je Holanđanin tu gde jeste isključivo zahvaljujući moćnom bolidu Red… »
Braun neumoljiv: Ferštapen šampion jedino s Red Bulom
Sportski žurnal 21.05.2024
Direktor Meklarena tvrdi da Holanđanin ne bi bio prvak sveta ni u jednom drugom bolidu. Prvi čovek Meklarena Zek Braun dobrano je ustalasao strasti u Formuli 1 izjavom da trostruki šampion i vodeći u najbržem karavanu Maks Ferštapen nikad ne bi bio… »
Vesti dana »

Protest i incidenti ispred prostorija SNS: Pristalice naprednjaka gađale jajima i flašama okupljene građane, čuo se jak topovski udar
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Ukrajinski front pada za: Dva-tri meseca? Tramp preti, Putin ignoriše ultimatum, ne odustaje od zacrtanih ciljeva
Blic pre 4 satijoš 2 povezane

Stravična nesreća kod Šibenika! Kamion prešao u suprotnu traku i udario u auto, jedna osoba nastradala
Alo pre 1 satjoš 2 povezane