Povezane vesti

Đoković: "Došao sam da pobeđujem"

Đoković: "Došao sam da pobeđujem"

B92 21.05.2024
Najbolji tensier sveta Novak Đoković na startu turnira u Ženevi igraće protiv Janika Hanfmana, a pred taj duel obratio se novinarima. Meč se igra u sredu i neće početi pre 18 sati. "Došao sam da pobeđujem, ali i da provedem lepe trenutke sa… »
Novak otkrio zbog čega baš ženeva: „u ovom trenutku za mene ne postoji bolja priprema od…“

Novak otkrio zbog čega baš ženeva: „u ovom trenutku za mene ne postoji bolja priprema od…“

Hot sport 21.05.2024
Govorio je Novak i o nedavnom incidentu sa flašicom Prvi reket sveta Novak Đoković stigao je u Ženevu gde će odigrati turnir neposredno pred start Rolan Garosa. Srpski teniser će u drugom kolu odmeriti snage sa Janikom Hofmanom koji je bio bolji od… »
Poznato kada Novak izlazi na teren u ženevi: Đoković protiv Nemca u idealnom terminu!

Poznato kada Novak izlazi na teren u ženevi: Đoković protiv Nemca u idealnom terminu!

Hot sport 21.05.2024
Organizatori su izašli u susret gledaocima Prvi reket sveta Novak Đoković stigao je u Ženevu gde će odigrati turnir neposredno pred start Rolan Garosa. Nole je bio slobodan u prvom kolu, a u drugom je mogao da se sastane sa velikim rivalom Endijem… »
Lep gest: Đoković još jednom pokazao koliko je veliki sportista (foto)

Lep gest: Đoković još jednom pokazao koliko je veliki sportista (foto)

Večernje novosti 21.05.2024
Novak Đoković se sprema za turnir u Ženevi, ali je slobodno vreme iskoristio da poseti meč švajcarske Superlige između Sereveta i Jang bojsa u kome su "mladi momci" trijumfovali 1:0 i osvojili titulu šampiona. FOTO: Tanjug/AP Nakon meča - posetio… »
Kakva fotka: Izbacili Zvezdu iz Lige šampiona, odbili reprezentaciju Srbije, pa slavili titulu sa Novakom (foto)

Kakva fotka: Izbacili Zvezdu iz Lige šampiona, odbili reprezentaciju Srbije, pa slavili titulu sa Novakom (foto)

Hot sport 21.05.2024
Novak glavna atrakcija u Ženevi Prvi reket sveta Novak Đoković stigao je u Ženevu gde će odigrati turnir neposredno pred start Rolan Garosa. On je boravak u Švajcarskoj iskoristio i za uživanje, pa je otišao da uživo pogleda utakmicu švajcarskog… »
U Jang Bojsu puni utisaka posle susreta sa Novakom: "Najlepših 20 minuta u životu"

U Jang Bojsu puni utisaka posle susreta sa Novakom: "Najlepših 20 minuta u životu"

Sportske.net 21.05.2024
Novak Đoković je iskoristio boravak u Švajcarskoj da pogleda utakmicu Jang Bojsa, koji je pobedom na gostovanju Servetu potvrdio osvajanje titule prvaka Švajcarske. Ekipa iz Berna je slavila sa 1:0. Posle meča Novak se družio sa fudbalerima oba… »
Igrači Jang Bojsa se družili sa Novakom: Najlepših 20 minuta! FOTO

Igrači Jang Bojsa se družili sa Novakom: Najlepših 20 minuta! FOTO

B92 21.05.2024
Za Dariana Maleša i Filipa Ugrinića ponedeljak je bio poseban dan. Njihov Jang Bojs je pobedom na gostovanju Servetu potvrdio osvajanje titule prvaka Švajcarske, a pored slavlja imalai su prilike da upoznaju i svog idola, Novaka Đokovića. Najbolji… »

Vesti dana »