Povezane vesti

UM: „Telekom Srbija“ je izgubio spor, nikakva zamena teza neće promeniti tu činjenicu

UM: „Telekom Srbija“ je izgubio spor, nikakva zamena teza neće promeniti tu činjenicu

Nova pre 27 dana
"Telekom Srbija" je izgubio spor koji je sam pokrenuo pred švajcarskim sudom i to je jedina i prava istina, uprkos njihovim pokušajima da zamenom teza u javnosti minimalizuju tu činjenicu, saopštava United media. „Telekom“ je, kako se objašnjava… »
UM: Telekom Srbija je izgubio spor, nikakva zamena teza neće promeniti tu činjenicu

UM: Telekom Srbija je izgubio spor, nikakva zamena teza neće promeniti tu činjenicu

Novi magazin pre 27 dana
Telekom Srbija je izgubio spor koji je sam pokrenuo švajcarskim sudom i to je jedina i prava istina, uprkos njihovim pokušajima da zamenom teza u javnosti minimalizuju tu činjenicu, saopštila je United Media (UM). Telekom je podneo tužbu zbog… »
Telekom Srbija je izgubio spor, nikakva zamena teza neće promeniti tu činjenicu

Telekom Srbija je izgubio spor, nikakva zamena teza neće promeniti tu činjenicu

N1 Info pre 28 dana
Telekom Srbija je izgubio spor koji je sam pokrenuo švajcarskim sudom i to je jedina i prava istina, uprkos njihovim pokušajima da zamenom teza u javnosti minimalizuju tu činjenicu, saopštila je United Media (UM). Telekom je podneo tužbu zbog… »

Vesti dana »