Повезане вести
Градоначелник Бакић: Седам улица добило нов асфалт, водимо рачуна о равномерном развоју свих месних заједница
Суботица.цом 21.05.2024
У току су радови на рехабилитацији коловоза у Улици Динка Шимуновића у насељу Кер. Радови се изводе у дужини од 200 метара, а средства у износу од два и по милиона динара обезбеђена су из градског буџета. Носилац листе… »
Градоначелник Бакић: "Делима показујемо да водимо бригу о равномерном развоју свих месних заједница у Суботици"
Блиц 21.05.2024
Градоначелник Суботице Стеван Бакић и директор Јавног предузећа за управљање путевима, урбанистичко планирање и становање, Огњен Голубовић, обишли су данас радове на рехабилитацији коловоза у улици Динка Шимуновића, у Месној… »
Вести дана »

"Били су приморани да побегну": Премијер Естоније тражи консултације по члану 4 НАТО-а због руских авиона: Страхују за територијалну безбедност
Блиц пре 17 минутајош 1 повезана

Национална гарда Охаја у посети Ратном ваздухопловству и ПВО Војске Србије (фото)
Блиц пре 58 минутајош 1 повезана