Povezane vesti
Vesić: Srpske firme dobile ponudu da grade auto-puteve u Gabonu,iskoristićemo šansu
Politika 21.05.2024
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić rekao je danas nakon razgovora sa ministrom javnih radova Gabona Flavijenom Nzoduom da je tržište Gabona otvoreno za srpske kompanije, koje su dobile ponudu da u toj afričkoj zemlji grade… »
Srpske firme dobile ponudu da grade auto-puteve u Gabonu: "To je tržište na koje možemo lako da se vratimo"
Euronews 21.05.2024
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić rekao je danas nakon razgovora sa ministrom javnih radova Gabona Flavijenom Nzoduom da je tržište Gabona otvoreno za srpske kompanije, koje su dobile ponudu da u toj afričkoj zemlji grade… »
Tržište Gabona otvoreno za srpske kompanije: Ponuda za izgradnju auto-puteva
Telegraf 21.05.2024
Na sastanku u Privrednoj komori Srbije bilo je reči o mogućnosti saradnje i poslovima koje srpske kompanije rade u Gabonu. Tržište Gabona otvoreno je za srpske kompanije, koje su dobile ponudu da u toj afričkoj zemlji grade auto-puteve, izjavio je danas… »
Vesti dana »
Prvi dan leta donosi pljuskove i grmljavinu: Na snazi žuti i narandžasti meteo alarm
Euronews pre 2 satajoš 26 povezanih
(Foto) Istorijski gol Zelenortskih ostrva, osvojili bod protiv Urugvaja na Mundijalu
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 42 povezane
Mirovni pregovori Amerike i Irana u Švajcarskoj: Ostvaren 'ohrabrujući napredak'
BBC News pre 1 satjoš 19 povezanih
Oglasili se iz JKP "GSP Beograd" povodom nesreće na Bulevaru kralja Aleksandra: Dečaka je udario automobil
Nova pre 26 minutajoš 16 povezanih
Eksplozija u katarskom gasnom terminalu: Povređene 54 osobe, 18 se vodi kao nestalo
Insajder pre 1 satjoš 15 povezanih



