Povezane vesti

Milica Todorović krstila koleginu ćerku: "Najsrećniji dan, dugo, pravo i iskreno prijateljstvo"

Milica Todorović krstila koleginu ćerku: "Najsrećniji dan, dugo, pravo i iskreno prijateljstvo"

Mondo pre 27 dana
Milica Todorović krstila je ćerku svog kolege i prijatelja Stevana Anđelkovića. Milica Todorović krstila je ćerku svog kolege i prijatelja Stevana Anđelkovića. Milica Todorović i Stevan Anđelković, koji su se proslavili učešćem u takmičenju… »
Naš pevač krstio ćerkicu: Kuma bila Milica Todorović – pevačica objavila fotografije iz crkve FOTO

Naš pevač krstio ćerkicu: Kuma bila Milica Todorović – pevačica objavila fotografije iz crkve FOTO

Nova pre 27 dana
Pevačica Milica Todorović otkrila da je danas poseban dan u njenom životu. Naime, ona je krstila ćerku svog dobrog prijatelja i kolege – Stevana Anđelkovića. „Danas je jedan od najsrećnijih dana. Uz Božju pomoć, krstila sam moju kumicu… »
Da li ste znali da je Milica Todorović kuma svom kolegi? Krstila mu ćerku pa se oglasila emotivnim rečima: Dugo, pravo i…

Da li ste znali da je Milica Todorović kuma svom kolegi? Krstila mu ćerku pa se oglasila emotivnim rečima: Dugo, pravo i…

Kurir pre 27 dana
Milica Todorović i Stevan Anđelković zajedno su učestvovali u operi "Dom za vešanje" pod dirigentskom palicom Emira Kusturica. Pevačica i njen kolega su na turneji postali jako bliski a kada je Steva odlučio da se oženi, Todorovićeva je bila… »
Krštenje ćerke steve anđelkovića: Milica Todorović kuma: "Danas je jedan od najsrećnijih dana u mom životu"

Krštenje ćerke steve anđelkovića: Milica Todorović kuma: "Danas je jedan od najsrećnijih dana u mom životu"

Blic pre 27 dana
Pevač Stevan Anđelković danas je krstio ćerku, a kuma mu je bila popularna pevačica Milica Todorović. Milica Todorović podelila je na svom Instagram profilu fotografije iz crkve, te napisala: - Danas je jedan od mojih najsrećnijih dana! Uz Božiju… »

Vesti dana »