Povezane vesti

Budim se pre svitanja i gajim prasiće! Veljko o životu u Titelu: Ljudi su hladni, gledaju svoja posla

Budim se pre svitanja i gajim prasiće! Veljko o životu u Titelu: Ljudi su hladni, gledaju svoja posla

Mondo pre 27 dana
Veljko Ražnatović otkrio je kako izgleda njegov život u Titelu. Veljko Ražnatović otkrio je kako izgleda njegov život u Titelu. Mladi bokser i sin Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović nedavno je bio gost jednog podkasta u kom je prvi put… »
"Budim se pre zore i uzgajam prasiće": Veljko Ražnatović o stočarskom biznisu i životu u Titelu: "To je bila Bogdanina…

"Budim se pre zore i uzgajam prasiće": Veljko Ražnatović o stočarskom biznisu i životu u Titelu: "To je bila Bogdanina…

Blic pre 27 dana
Veljko Ražnatović sin najveće balkanske zvezde Svetlane Cece Ražnatović, sa suprugom Bogdanom i sinovima Željkom, Krstanom i Isaijom živi u Titelu, rodnom mestu svoje žene. Veljko Ražnatović, pored toga što se bavi boksom, ima svoj biznis sa… »
Veljko Ražnatović otkrio od čega zarađuje u Titelu: "Tast gaji piliće, a ja prasiće, imam svoju farmu"

Veljko Ražnatović otkrio od čega zarađuje u Titelu: "Tast gaji piliće, a ja prasiće, imam svoju farmu"

Telegraf pre 27 dana
Progovorio je i o komšijama. Otkako je upoznao suprugu Bogdanu Ražnatović, Veljko Ražnatović živeo je na relaciji Beograd - Titel. Ipak, kada su se venčali, bokser je odlučio da se preseli kod tazbine. Veljko i Bogdana uživaju u svom porodičnom… »

Vesti dana »