Povezane vesti
Dodik otkrio prvi korak Banjaluke ako dođe do usvajanja rezolucije o Srebrenici: Simbolični kraj multietničke BiH
Večernje novosti 21.05.2024
PREDSEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da će, u slučaju usvajanja rezolucije o Srebrenici u Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija, prvi korak Banjaluke biti sednica vlade u Srebrenici, odakle će poručiti da je ta rezolucija… »
Dodik: Nikada nećemo uvesti sankcije Rusiji, to bi bila naša mrlja
Sputnik 21.05.2024
Predsednik Republike Milorad Dodik izjavio je večeras da nikada neće uvesti sankcije Rusiji zato što bi takav postupak ostavio veliku mrlju na srpskom narodu. „Mi ne smemo da nasedamo, i sa našim sankcijama ne bi ništa loše naneli Rusiji, ali bi ostala… »
Dodik: Rezolucija o Srebrenici – sredstvo moralne diskvalifikacije srpskog naroda
Pravda 21.05.2024
Pred glasanje u UN za RTS govori predsednik Republike Srpske. Našim neprijateljima će poslužiti rezolucija o Srebrenici kao sredstvo moralne diskvalifikacije srpskog naroda, rekao je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik u emisiji "Takovska 10" na… »
Vesti dana »
Umereno toplo i tokom većeg dela dana suvo: Kada se očekuje naoblačenje, a kada osetniji porast temperature
N1 Info pre 55 minutajoš 9 povezanih
Naftnim kompanijama dozvoljeno korišćenje operativnih rezervi, Đedović: Sačuvaćemo snabdevanje
Euronews pre 10 minutajoš 4 povezane
Alimpić: Bar 60 hiljada ljudi treba sa studentima da učestvuje u borbi, da izbori ne budu pokradeni
N1 Info pre 10 minutajoš 1 povezana





