Povezane vesti

Srbi nisu genocidan narod

Srbi nisu genocidan narod

Politika pre 28 dana
Osvanula poruka na kuli „Beograd” u bojama srpske trobojke. Na kuli „ Beograd” večeras se pojavila snažna podrška borbi predsednika Vučića koji boravi u Njujorku i pokušava da ospori rezoluciju o genocidu u Srebrenici. Na kuli, 168 metara… »
Poslata je poruka: Srbija nije genocidna VIDEO

Poslata je poruka: Srbija nije genocidna VIDEO

B92 pre 28 dana
Kula Skajlajn u Beogradu večeras je zasijala u bojama srpske zastave, u znak podrške borbi naše zemlje u Ujedinjenim nacijama. Na Kuli Beograd večeras se pojavila snažna poruka: "Mi nismo genocidan narod! Pamtimo! Ponosna Srbija i Srpska", piše na… »
Srbi nisu genocidan narod: Snažna poruka na Kuli Beograd (video)

Srbi nisu genocidan narod: Snažna poruka na Kuli Beograd (video)

Večernje novosti pre 27 dana
NA Kuli Beograd objavljena je jasna poruka da Srbi nisu genocidan narod. Foto: I. Marinković - Pamtimo - ponosne Srbija i Srpska - nismo genocidan narod - piše na Kuli Beograd koja je u bojama srpske trobojke. Takođe, u bojama zastave večeras svetli i… »
Srbi nisu genocidan narod Osvanula poruka na kuli "Beograd" u bojama srpske trobojke

Srbi nisu genocidan narod Osvanula poruka na kuli "Beograd" u bojama srpske trobojke

Alo pre 27 dana
Na kuli "Beograd" večeras je osvanula podrška borbi predsednika Vučića koji boravi u Njujorku i pokušava da ospori rezoluciju o genocidu u Srebrenici. Na kuli je objavljena poruka da Srbi nisu genocidan narod uz boje srpske trobojke. U četvrtak… »
Mi nismo genocidan narod! Pamtimo! Moćna poruka sa Kule Beograd obilazi svet (foto)

Mi nismo genocidan narod! Pamtimo! Moćna poruka sa Kule Beograd obilazi svet (foto)

Kurir pre 27 dana
Na Kuli Beograd večeras se pojavila moćna poruka: "Mi nismo genocidan narod! Pamtimo! Ponosna Srbija i Srpska"! Nema sumnje da će ovu poruku, osim Beograđana, videti i mnogi širom sveta... Sve do Njujorka. 00:23 Srbi nisu genocidan narod: Poruka sa… »
Vučić iz Njujorka: Naš narod nije genocidan, otvarate Pandorinu kutiju

Vučić iz Njujorka: Naš narod nije genocidan, otvarate Pandorinu kutiju

Politika pre 27 dana
NjUJORK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je iz Njujorka da Srbi nisu genocidan narod i dodao da smo slabiji mnogo, ali da će uzvratiti svaki udarac jer Srbija brani svoj obraz i slobodu. „Ako ja pitam ove ljude ovde, zbog čega se… »

Vesti dana »