Povezane vesti

"Nećemo ćutati, borićemo se za istinu i niko nas neće zaustaviti" Vučić u Njujorku: Zašto ne počnemo s onim što je…

"Nećemo ćutati, borićemo se za istinu i niko nas neće zaustaviti" Vučić u Njujorku: Zašto ne počnemo s onim što je…

Kurir pre 25 dana
U sedištu Ujedinjenih nacija održana je panel diskusija "Mi govorimo, jer oni ne mogu - glasovi koje treba čuti", na kojoj su žrtve rata u Bosni i Hercegovini iznele svoja svedočenja. Skupu su prisustvovali predsednik Srbije Aleksandar Vučić i… »
Vučić: Nemci nam poručili da se suočimo sa rezolucijom onako kako nam je budu dali

Vučić: Nemci nam poručili da se suočimo sa rezolucijom onako kako nam je budu dali

Politika pre 25 dana
NjUJORK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je stalni predstavnik Srbije pri UN želeo da razgovara sa Nemcima, kao glavnim tvorcima rezolucije o Srebrenici, o samom tekstu rezolucije, jer je želeo da vidi da li nešto zajedno sa… »
Vučić: Istina nije jednostrana, rezolucija će žrtvama staviti žig na čelo

Vučić: Istina nije jednostrana, rezolucija će žrtvama staviti žig na čelo

Politika pre 25 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas na panel diskusiji u sedištu UN u Njujorku, na kojoj su govorile žrtve i svedoci rata u Bosni i Hercegovini, da oni svedoče o tome šta se dogodilo pre 30 godina i da istina nije jednostrana, kao i… »
„Mi govorimo, jer oni ne mogu” – Srbi koji su doživeli zločine svedoče u Ujedinjenim nacijama

„Mi govorimo, jer oni ne mogu” – Srbi koji su doživeli zločine svedoče u Ujedinjenim nacijama

Politika pre 25 dana
U sedištu Ujedinjenih nacija u Njujorku u toku je panel diskusija na kojoj govore žrtve i svedoci rata u Bosni i Hercegovini, a prisustvuje i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Panel je počeo minutom ćutanja za žrtve rata u BiH. Panel diskusiju na… »
Arogantan stav Nemaca u UN! Vučić otkrio šta su odgovorili našem stalnom predstavniku - "Kako vam mi budemo dali..."

Arogantan stav Nemaca u UN! Vučić otkrio šta su odgovorili našem stalnom predstavniku - "Kako vam mi budemo dali..."

Kurir pre 25 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas na panel diskusiji "Mi govorimo, jer oni ne mogu - glasovi koje treba čuti". Diskusiju, na kojoj su svedočile žrtve rata u BiH, organizovala je Stalna misija Republike Srbije pri UN. Predsednik… »
Predsednik Vučić na panelu u Njujorku: Žrtve rata u BiH iznose svedočenja, govorili: Duška, Svetlana, Ranko, Dijana i…

Predsednik Vučić na panelu u Njujorku: Žrtve rata u BiH iznose svedočenja, govorili: Duška, Svetlana, Ranko, Dijana i…

Dnevnik pre 25 dana
U sedištu Ujedinjenih nacija održava se panel diskusija "Mi govorimo, jer oni ne mogu - glasovi koje treba čuti", na kojoj žrtve rata u Bosni i Hercegovini iznose svoja svedočenja. Skupu prisustvuju predsednik Srbije Aleksandar Vučić i ministar… »
Vučić: Srbija nije nikada ćutala o strašnim dešavanjima u Srebrenici, naprotiv

Vučić: Srbija nije nikada ćutala o strašnim dešavanjima u Srebrenici, naprotiv

Radio 021 pre 25 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija nikada nije ćutala o strašnim događajima u Srebrenici, već naprotiv. "Naprotiv, mi smo hapsili, privodili i izručivali svakoga ko je bio pojedinačno odgovoran za te zločine", dodao je… »
Vučić na panelu u Njujorku: Srbija nikada nije ćutala, mi nismo ćutali o strašnim događajima u Srebrenici

Vučić na panelu u Njujorku: Srbija nikada nije ćutala, mi nismo ćutali o strašnim događajima u Srebrenici

Telegraf pre 25 dana
"Hvala svima što ste došli ovde da svedočite. Ovo je samo grupa ljudi koja živi u SAD. Mi nismo doveli na stotine i hiljade ljudi srpskog porekla iz Bosne i Srbije", kaže Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas na panel… »
Snažna Vučićeva poruka iz Njujorka: Nećemo ćutati! Borićemo se za istinu, niko nas neće zaustaviti VIDEO

Snažna Vučićeva poruka iz Njujorka: Nećemo ćutati! Borićemo se za istinu, niko nas neće zaustaviti VIDEO

B92 pre 24 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se na panel-diskusiji "Mi govorimo, jer oni ne mogu - glasovi koje treba čuti", na kojoj su žrtve rata u Bosni i Hercegovini iznele svoja svedočenja. "Hvala svima što ste došli ovde da svedočite. Ovo je… »
Vučić u UN: Nemci nam poručili da se suočimo sa rezolucijom onako kako nam je budu dali: Šta ćete vi da uradite pošto…

Vučić u UN: Nemci nam poručili da se suočimo sa rezolucijom onako kako nam je budu dali: Šta ćete vi da uradite pošto…

Blic pre 24 dana
U Njujorku se danas, u organizaciji Stalne misije Republike Srbije pri Ujedinjenim nacijama, održava panel diskusija „Mi govorimo, jer oni ne mogu - glasovi koje treba čuti“- svedočanstva svedoka i žrtava rata u BiH. Vučić je rekao da istina… »
Mi govorimo, jer oni ne mogu – Srbi koji su doživeli zločine svedočili u UN

Mi govorimo, jer oni ne mogu – Srbi koji su doživeli zločine svedočili u UN

RTS pre 24 dana
U Ujedinjenim nacijama održan je panel "Mi govorimo, jer oni ne mogu - glasovi koji se čuju", na kojem su govorili Srbi koji su doživeli ili su bili svedoci zločina u prethodnim decenijama. Izveštaj Bojane Mlađenović iz Njujorka Vučić: Duboko sam… »
Dan pred glasanje o rezoluciji o Srebrenici u GS UN: Šta znamo o dokumentu koji je izazvao brojne polemike u regionu?

Dan pred glasanje o rezoluciji o Srebrenici u GS UN: Šta znamo o dokumentu koji je izazvao brojne polemike u regionu?

Euronews pre 24 dana
Rezolucija o Srebrenici koja će se sutra naći na dvevnom redu Generalne skupštine UN već dugo je jedna od glavnih tema u regionu. Glasanje je već nekoliko puta odlagano, a države će se konačno o predloženom tekstu izjasniti na sutrašnjem… »
Vučić: Srbija nije nikada ćutala o dešavanjima u Srebrenici

Vučić: Srbija nije nikada ćutala o dešavanjima u Srebrenici

Novi magazin pre 24 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji se od utorka nalazi u Njujorku, gde će sutra u Generalnoj skupštini UN biti glasanje o nacrtu rezolucije o Srebrenici, izjavio je danas da Srbija nikada nije ćutala o strašnim događajima koji su se dogodili u… »
Vučić na panelu u sedištu UN: Nemci nam poručili da se suočimo sa rezolucijom onako kako nam je budu dali

Vučić na panelu u sedištu UN: Nemci nam poručili da se suočimo sa rezolucijom onako kako nam je budu dali

RTV pre 24 dana
NJUJORK - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je stalni predstavnik Srbije pri UN želeo da razgovara sa Nemcima, kao glavnim tvorcima rezolucije o Srebrenici, o samom tekstu rezolucije, jer je želeo da vidi da li nešto zajedno sa… »
Vučić "ogolio nemce", pa upitao evropljane i druge: Šta ćete onda, dragi prijatelji!?

Vučić "ogolio nemce", pa upitao evropljane i druge: Šta ćete onda, dragi prijatelji!?

Pravda pre 24 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se u Njujorku na panelu "Mi govorimo, jer oni ne mogu - glasovi koje treba čuti" na kojem su govorili Srbi koji su doživeli ili su svedoci zločina. - Naš stalni predstavnik ovde je želeo da razgovara sa… »
Vučić: Istina nije jednostrana, rezolucija će žrtvama staviti žig na čelo

Vučić: Istina nije jednostrana, rezolucija će žrtvama staviti žig na čelo

Insajder pre 24 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je u sredu 22. maja, na panel diskusiji u sedištu UN u Njujorku, na kojoj su govorile žrtve i svedoci rata u BiH, da oni svedoče o tome šta se dogodilo pre 30 godina i da istina nije jednostrana, kao i da… »
Vučić: Nemci nam poručili da se suočimo sa rezolucijom onako kako nam je budu dali

Vučić: Nemci nam poručili da se suočimo sa rezolucijom onako kako nam je budu dali

Vesti online pre 24 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je stalni predstavnik Srbije pri UN želeo da razgovara sa Nemcima, kao glavnim tvorcima rezolucije o Srebrenici, o samom tekstu rezolucije, jer je želeo da vidi da li nešto zajedno sa Nemcima… »
Potresno svedočenje Duške Stanić pred UN: "Oprostili smo se od tate, ne znajući da li ćemo se ikada više videti"

Potresno svedočenje Duške Stanić pred UN: "Oprostili smo se od tate, ne znajući da li ćemo se ikada više videti"

Euronews pre 24 dana
Duška Stanić, žrtva rata u BiH, rekla je danas da nijedno dete ne bi trebalo da prođe kroz strahote rata koje je ona doživela. "Imala sam osam godina kada je izbio rat u bivšoj Jugoslaviji. Živela sam sa majkom, ocem i dve sestre u malom selu Duvno… »
Vučić na panelu UN: Istina nije jednostrana, rezolucija o Srebrenici će žrtvama staviti žig na čelo

Vučić na panelu UN: Istina nije jednostrana, rezolucija o Srebrenici će žrtvama staviti žig na čelo

Euronews pre 24 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas na panel diskusiji u sedištu UN u Njujorku, na kojoj su govorile žrtve i svedoci rata u BiH, da oni svedoče o tome šta se dogodilo pre 30 godina i da istina nije jednostrana i da nikada nije ni… »
Panel u UN: “Mi govorimo, jer oni ne mogu – glasovi koje treba čuti”

Panel u UN: “Mi govorimo, jer oni ne mogu – glasovi koje treba čuti”

Vesti online pre 24 dana
U Ujedinjenim nacijama održan je panel “Mi govorimo, jer oni ne mogu – glasovi koje treba čuti”, svedočanstvo svedoka i žrtava rata u BiH, na kojem govore Srbi koji su doživeli ili su svedoci zločina. Skupu su prisustvovali i predsednik Srbije… »
Srbi u UN svedočili o paklu u BiH: "Rezolucija će žrtve rata označiti kriminalcima" VIDEO

Srbi u UN svedočili o paklu u BiH: "Rezolucija će žrtve rata označiti kriminalcima" VIDEO

B92 pre 24 dana
U sedištu Ujedinjenih nacija održala se panel diskusija "Mi govorimo, jer oni ne mogu - glasovi koje treba čuti", na kojoj žrtve rata u Bosni i Hercegovini iznose svoja svedočenja. Skupu su prisustvovali predsednik Srbije Aleksandar Vučić i… »
Arogantna Nemačka: Vučić otkrio šta se desilo kada se naš predstavnik obratio Nemcima

Arogantna Nemačka: Vučić otkrio šta se desilo kada se naš predstavnik obratio Nemcima

B92 pre 24 dana
U Njujorku se danas, u organizaciji Stalne misije Republike Srbije pri Ujedinjenim nacijama, održava panel diskusija "Mi govorimo, jer oni ne mogu - glasovi koje treba čuti"- svedočanstva svedoka i žrtava rata u BiH. Na kraju panel diskusije obratio… »
Paradoks je što će Nemačka govoriti o genocidu

Paradoks je što će Nemačka govoriti o genocidu

Politika pre 24 dana
Oni se Bogu mole da ja poginem, a ja se molim za našu Srbiju, različite su svetinje kojima se molimo, oni za moju smrt, a ja za život Srbije, poručio je predsednik uoči sednice GS UN o Srebrenici. Radimo svoj posao, koliko možemo, uprkos svim… »
Vučić: Pozivam Grčku da bude uzdržana tokom glasanja o rezoluciji o Srebrenici

Vučić: Pozivam Grčku da bude uzdržana tokom glasanja o rezoluciji o Srebrenici

Vesti online pre 24 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je Grčku da bude uzdržana prilikom glasanja o rezoluciji o Srebrenici u Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija. – Pojavila se vest kao da je sigurno da će Grčka glasati za rezoluciju, ja ne verujem u to… »
Vučić pozvao Grčku da bude uzdržana tokom glasanja o rezoluciji o Srebrenici

Vučić pozvao Grčku da bude uzdržana tokom glasanja o rezoluciji o Srebrenici

N1 Info pre 24 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je Grčku da bude uzdržana prilikom glasanja o rezoluciji o Srebrenici u Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija. „Pojavila se vest kao da je sigurno da će Grčka glasati za rezoluciju, ja ne verujem u to… »
Vučić: "Molim našu grčku braću da pokažu koliko poštuju srpske prijatelje i budu uzdržani" (video)

Vučić: "Molim našu grčku braću da pokažu koliko poštuju srpske prijatelje i budu uzdržani" (video)

Blic pre 25 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u Njujorku gde će u četvrtak, 23. maja, prisustvovati sednici Generalne skupštine UN na kojoj će se razmatrati predlog rezolucije o Srebrenici. Vučić je na svom "Instagram" nalogu "budućnostsrbijeav"… »

Vesti dana »