Povezane vesti

Zvezda i Lojd, sve je glasnije - Ali Monako želi Zvezdinu najveću želju?!

Zvezda i Lojd, sve je glasnije - Ali Monako želi Zvezdinu najveću želju?!

Sportske.net pre 28 dana
Preneli smo vam juče kako postoje indicije da će Crvena zvezda pokušati da angažuje svog bivšeg košarkaša Džordana Lojda, koji već dve sezone nastupa za Monako. Nove informacije oko Zvezde i Lojda prenosi Sport Klub i saznaje da su pregovori oko… »
Čović: Da sam imao Željka Obradovića i ovoliko para, barem jednu Evroligu bih osvojio!

Čović: Da sam imao Željka Obradovića i ovoliko para, barem jednu Evroligu bih osvojio!

Sportski žurnal pre 27 dana
“Zvezda jeste državni projekat sa 40 i više posto, ali je transparentan državni projekat. Partizan je takođe državni projekat, samo što nije transparentan”. Predsednik Crvene zvezde, Nebojša Čović, gostovao je danas u emisiji Fokus na… »
Čović o Lojdu, Vildozi, Kaliniću, Đurišiću i Plavšiću

Čović o Lojdu, Vildozi, Kaliniću, Đurišiću i Plavšiću

Sportski žurnal pre 28 dana
Predsednik Zvezde otkrio je sve dogovoreno sa centrom Mege. Prvi čovek crveno-belih Nebojša Čović gostujući na televiziji B92 govorio je potencijalnim pojačanjima. Prethodnih dana pojavile su se glasine da će u Zvezdi doći Džordan Lojd, Luka… »
Čović o prelaznom roku, Plavšiću i Lojdovom agentu

Čović o prelaznom roku, Plavšiću i Lojdovom agentu

B92 pre 28 dana
Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović je govorio o prelaznom roku crveno-belih za novu sezonu. Čović je bio gost emisje "Fokus" na TV B92, gde je upitan da prokomentariše prelazni rok koji sledi za crveno-bele. U medijima se provlače razna imena… »
Nebojša Čović o pojačanjima zvezde: Pomenuo i čoveka kog svi željno iščekuju!

Nebojša Čović o pojačanjima zvezde: Pomenuo i čoveka kog svi željno iščekuju!

Hot sport pre 28 dana
Rekao je da je za sada jedino sigurno pojačanje Uros Plavšić Predsednik Crvene zvezde, Nebojša Čović gostovao je u emisiji „Fokus“ na TV „B92“, gde je pored ostalih tema govorio i o potencijalnim pojačanjima za predstojeću sezonu. Kaže da… »
Čović: Da sam imao Željka Obradovića, osvojio bih Evroligu

Čović: Da sam imao Željka Obradovića, osvojio bih Evroligu

B92 pre 28 dana
Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović je bio gost emisije "Fokus" na TV B92, gde je govorio o aktuelnim dešavanjima u klubu i osvrnuo se na tekuću sezonu. Na početku razgovora Čović se našalio na račun crno-belih. "Ja juče krenuo u Arenu… »
Čović o prelaznom roku: Predsednik Zvezde otkrio ko je već dogovren, a dotakao sa Lojda i Kalinića

Čović o prelaznom roku: Predsednik Zvezde otkrio ko je već dogovren, a dotakao sa Lojda i Kalinića

Večernje novosti pre 28 dana
CRVENA zvezda je osvojila ABA ligu i klub polako može da krene da se priprema za prelazni rok. O tome je govorio predsednik crveno-belih Nebojša Čović. Foto: Tanjug/Milica Nikolić On je tokom gostovanja u emisiji "Fokus" na TV B92 otkrio koji to… »
Čović ozbiljno provocira Partizan: „Da sam ja imao Željka Obradovića osvojio bih Evroligu!“

Čović ozbiljno provocira Partizan: „Da sam ja imao Željka Obradovića osvojio bih Evroligu!“

Hot sport pre 28 dana
Čović smatra da uprava Partizana ne radi dobar posao Predsednik KK Crvena zvezda, Nebojša Čović, osvrnuo se na uspeh crveno-belih u finalu protiv Partizana i na kompletnu sezonu. Čović je istakao da je Zvezda plasman u Evroligu izborila osvajanjem… »
Da sam imao Željka Obradovića, postao bih prvak Evrope! Čović: Zvezda ima sigurnu Evroligu, a Partizan...

Da sam imao Željka Obradovića, postao bih prvak Evrope! Čović: Zvezda ima sigurnu Evroligu, a Partizan...

Mondo pre 28 dana
Predsednik Zvezde oglasio se nakon osvajanja titule i uspešnog kraja sezone crveno-belih. Predsednik Zvezde oglasio se nakon osvajanja titule i uspešnog kraja sezone crveno-belih. Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović govorio je o uspehu… »
Čović: "Da sam imao Obradovića, osvojio bih Evroligu! Ja juče krenuo u Arenu..."

Čović: "Da sam imao Obradovića, osvojio bih Evroligu! Ja juče krenuo u Arenu..."

Sportske.net pre 28 dana
"Iza nas je jako komplikovana sezona, nikad težu sezonu nisam imao iz razloga jer smo napravili dobar tim na početku. Doveli smo i najboljeg plejmejkera u tom trenutku, Nejpira, s iskusnim trenerom Duškom Ivanovićem Ivnoivćem. To na početku nije… »
NBA šampion u zvezdi: Crveno-beli spremili brutalno pojačanje za start prelaznog roka

NBA šampion u zvezdi: Crveno-beli spremili brutalno pojačanje za start prelaznog roka

Večernje novosti pre 28 dana
CRVENA zvezda je osvojila ABA ligu i sada se polako okreće sklapanju ekipe za narednu sezonu, kako bi u Evroligi napravila korak dalje u odnosu na dosadašnje sezone. Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović A prema informacijama Sport kluba, vode… »
Zvezda vraća Džordana Lojda?

Zvezda vraća Džordana Lojda?

B92 pre 28 dana
Crvena zvezda želi, posle osvajanja titule u ABA ligi, da oformi što jači tim za narednu sezonu, pre svega kako bi napala plej-of Evrolige. Jedan od prvih koraka na tom putu mogao bi da bude povratak Džordana Lojda na Mali Kalemegdan. Kako prenosi… »
Crvena zvezda sprema bombu u prelaznom roku: Isplivalo ime koje će oduševiti navijače - pregovori su počeli!

Crvena zvezda sprema bombu u prelaznom roku: Isplivalo ime koje će oduševiti navijače - pregovori su počeli!

Mondo pre 28 dana
Regionalni šampion želi svog bivšeg igrača! Regionalni šampion želi svog bivšeg igrača! KK Crvena zvezda želi da vrati Džordana Lojda, saznao je " Sport klub". Nekadašnji šuter crveno-belih odlazi iz Monaka Saše Obradovića i po svemu sudeći… »
Dovoljno za ABA, malo za evroligu: Zvezdi potrebne temeljne promene za napad na plej-of/plej-aut

Dovoljno za ABA, malo za evroligu: Zvezdi potrebne temeljne promene za napad na plej-of/plej-aut

Večernje novosti pre 28 dana
DOK u ušima zvezdaške navijačke populacije još odjekuje eho šampionske pesme, lako je zaboraviti drugu najgoru sezonu u Evroligi od uvođenja ligaškog sistema. Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović Osim zadovoljstva time što je u finalu ABA… »

Vesti dana »