Povezane vesti

"Kao da sam ubila nekog...svi su me se odrekli i okrenuli mi leđa": Stanija izgubila prijatelje zbog Asmina

"Kao da sam ubila nekog...svi su me se odrekli i okrenuli mi leđa": Stanija izgubila prijatelje zbog Asmina

Telegraf 22.05.2024
Stanija je otkrila da se razočarala u mnoge prijatelje. Starleta Stanija Dobrojević našla se u centru skandala kada je takmičarka " Elite" Aneli Ahmić, po samom ulasku izjavila da ju je partner Asmin Durdžić prevario sa njom. Stanijino ime se već… »
Stanija prolazi kroz pakao zbog Asmina: "Kao da sam nekog ubila"

Stanija prolazi kroz pakao zbog Asmina: "Kao da sam nekog ubila"

Blic 22.05.2024
Starleta Stanija Dobrojević priznaje da su je se zbog veze sa Asminom Durdžićem odrekli i najbliži prijatelji. Naime, Stanija je započela vezu sa Asminom, a onda je njegova tadašnja partnerka sa kojom ima ćerku Noru, ušla u "Elitu" i iznela… »
"Kao da sam nekog ubila" Stanija Dobrojević prolazi pakao zbog veze sa Asminom, ostala bez prijatelja

"Kao da sam nekog ubila" Stanija Dobrojević prolazi pakao zbog veze sa Asminom, ostala bez prijatelja

Kurir 22.05.2024
Starleta Stanija Dobrojević priznaje da su je se zbog veze sa Asminom Durdžićem odrekli i najbliži prijatelji. Naime, Stanija je započela vezu sa Asminom, a onda je njegova tadašnja partnerka sa kojom ima ćerku, ušla u "Elitu" i iznela tvrdnje da… »

Vesti dana »