Povezane vesti

Katastrofa, Nejmara nema ni sledeće sezone! Plaćaju ga 150.000.000 evra, a Mitrović radi sav posao u ekipi!

Katastrofa, Nejmara nema ni sledeće sezone! Plaćaju ga 150.000.000 evra, a Mitrović radi sav posao u ekipi!

Mondo pre 28 dana
Nejmar neće biti spreman ni za početak naredne sezone, kaže trener tima Žorž Žezus. Nejmar neće biti spreman ni za početak naredne sezone, kaže trener tima Žorž Žezus. Nejmar neće skoro na teren! Vesti nisu dobre kada je 32-godišnji Brazilac… »
Loše vesti za Sergeja i mitrogola: NJegovu pomoć još dugo neće imati

Loše vesti za Sergeja i mitrogola: NJegovu pomoć još dugo neće imati

Večernje novosti pre 28 dana
Fudbaler Al Hilala Nejmar neće biti spreman za početak nove sezone u Saudijskoj Arabiji, izjavio je trener kluba iz Rijada Žorž Žezus. FOTO: AP Nejmar se povredio u oktobru prošle godine na meču Brazila i Urugvaja u kvalifikacijama za Svetsko… »
Al Hilal bez Nejmara na početku sezone

Al Hilal bez Nejmara na početku sezone

Sportski žurnal pre 28 dana
Oporavak brazilskog majstora s loptom tek dobija završne obrise. Vedeta Al Hilala Nejmar neće biti spreman za početak nove sezone, otkrio je trener šampiona Saudijske Arabije Žorž Žezus. - Sve što znam u ovom trenutku je potrebno vreme za oporavak… »
Nejmar neće biti spreman za početak nove sezone

Nejmar neće biti spreman za početak nove sezone

B92 pre 28 dana
Brazilski fudbaler Nejmar neće biti spreman za početak nove sezone sa Al Hilalom, rekao je trener aktuelnog šampiona Saudijske Arabije Žorž Žezus. "Sve što znam u ovom trenutku je da je vreme potrebno za oporavak Nejmara, i generalno za ovu vrstu… »
Nejmar neće biti spreman ni za početak nove sezone

Nejmar neće biti spreman ni za početak nove sezone

Sportske.net pre 28 dana
Brazilski fudbaler Nejmar neće biti spreman za početak nove sezone sa Al Hilalom, rekao je trener novog šampiona Saudijske Arabije Žorž Žezus. "Sve što znam u ovom trenutku je da je vreme potrebno za oporavak Nejmara, i generalno za ovu vrstu… »
Nejmar neće biti spreman za početak nove sezone

Nejmar neće biti spreman za početak nove sezone

Sport klub pre 28 dana
Brazilski fudbaler Nejmar neće biti spreman za početak nove sezone sa Al Hilalom, rekao je trener aktuelnog šampiona Saudijske Arabije Žorž Žezus. „Sve što znam u ovom trenutku je da je vreme potrebno za oporavak Nejmara, i generalno za ovu vrstu… »

Vesti dana »