Povezane vesti

Ko je prava, a ko lažna opozicija u Kikindi: Ja sam Miki Aleksić. Ali, i ja sam Miki Aleksić

Ko je prava, a ko lažna opozicija u Kikindi: Ja sam Miki Aleksić. Ali, i ja sam Miki Aleksić

Nova pre 26 dana
U Vojvodini se u većini opština izlazi na lokalne izbore koji će biti održani 2. juna. Skoro u svim mestima su se u poslednji čas predavale izborne liste, koje imenom podsećaju na slogane opozicije, koja je nekada bila deo koalicije Srbija protiv… »
Ja sam Miki Aleksić. Ali, i ja sam Miki Aleksić: Ko je prava, a ko lažna opozicija u Kikindi

Ja sam Miki Aleksić. Ali, i ja sam Miki Aleksić: Ko je prava, a ko lažna opozicija u Kikindi

N1 Info pre 26 dana
U Vojvodini se u većini opština izlazi na lokalne izbore koji će biti održani 2. juna. Skoro u svim mestima su se u poslednji čas predavale izborne liste, koje imenom podsećaju na slogane opozicije, koja je nekada bila deo koalicije Srbija protiv… »
"Šlag na torti" sukoba u opoziciji: Slučaj Vračar - nova bitka za najveće parče opozicionog kolača?

"Šlag na torti" sukoba u opoziciji: Slučaj Vračar - nova bitka za najveće parče opozicionog kolača?

Euronews pre 26 dana
Do lokalnih izbora u Beogradu ostalo je još samo 11 dana, a deo opozicije poslednje dane predizborne kampanje koristi za međusobne napade. To samo, kako navode sagovornici Euronews Srbija ide naruku vladajućoj partiji, te ističu da su ovo veoma čudni… »
24Sedam Opozicija tvrdi: Savo nije mogao bez pomoći SNS

24Sedam Opozicija tvrdi: Savo nije mogao bez pomoći SNS

Dnevnik pre 26 dana
Viši sud u Beogradu poništio je rešenje Izborne komisije Vračar o proglašenju izborne liste broj devet "Dr Savo Manojlović – I ja sam Vračar – Kreni-Promeni" za izbore za odbornike Skupštine opštine Vračar. Kako je precizirano u presudi tog… »
Put Sava Manojlovića: Od izlazimo na izbore, preko najave blokade, do kriv je Đilas i ostajem u izbornoj trci

Put Sava Manojlovića: Od izlazimo na izbore, preko najave blokade, do kriv je Đilas i ostajem u izbornoj trci

Insajder pre 26 dana
U mlakoj, gotovo nepostojećoj izbornoj kampanji svega desetak dana do izborne tišine, kao da se sve vrti oko listi pokreta "Kreni – Promeni“. Uprkos ranijoj najavi da će blokirati izbore ukoliko ne budu proglašene sve opozicione liste, posle… »
Uprkos ujedinjenoj opoziciji, u Novom Sadu mlaka predizborna atmosfera

Uprkos ujedinjenoj opoziciji, u Novom Sadu mlaka predizborna atmosfera

Insajder pre 27 dana
Novi Sad je jedini grad u zemlji u kom će na izbore izaći i deo opozicije koji se zalaže za bojkot. Takođe, grad u kom je održan i miting zajedničke liste SNS-a, SPS-a i Zavetnika u hali "Spens", a na kom je bio i predsednik Srbije Aleksandar… »
Ko će sve na kraju izaći na izbore na Vračaru? Savo Manojlović definitivno ne učestvuje, a ovo je spisak lista koje su…

Ko će sve na kraju izaći na izbore na Vračaru? Savo Manojlović definitivno ne učestvuje, a ovo je spisak lista koje su…

Nova pre 27 dana
Izborna komisija na Vračaru na sednici u utorak konstatovala je odluku Višeg suda u Beogradu da se poništava rešenje o proglašenju liste "Dr Savo Manojlović – I ja sam Vračar – Kreni- Promeni" zbog čega će birači na glasačkom listiću 2… »
Branimir Nestorović: Ceo izborni proces pretvoren je u cirkus

Branimir Nestorović: Ceo izborni proces pretvoren je u cirkus

Vreme pre 27 dana
Lista „MI – snaga naroda” doktora Branimira Nestorovića oborena je u Novom Sadu. Govori o raznim preprekama na koje je opozicija nailazila u procesu overavanja izbornih lista. Neposredno pred lokalne izbore 2. juna opozicija se susrela sa… »
Veselinović: Beograd je spreman za promene na izborima, građani prepoznaju našu borbu

Veselinović: Beograd je spreman za promene na izborima, građani prepoznaju našu borbu

Novi magazin pre 27 dana
Kandidat liste "Biram borbu" za gradonačelnika Beograda Dobrica Veselinović izjavio je da će izbori 2. juna biti svojevrstan referendum između te liste i Srpske napredne stranke (SNS), kao i da je Beograd spreman za promene i da ta grupacija ide na… »
Beograd je spreman za promene 2. juna

Beograd je spreman za promene 2. juna

Politika pre 27 dana
Naravno da je teže ako deo opozicionih organizacija bojkotuje izbore, mi nemamo nameru da se predajemo i prepuštamo bez borbe nijedan grad, nijednu opštinu. Izbori 2. juna biće svojevrstan referendum između naše liste i liste Srpske napredne… »
Dobrica Veselinović: Mi se borimo za svaku opštinu podjednako

Dobrica Veselinović: Mi se borimo za svaku opštinu podjednako

Kurir pre 27 dana
Kandidat liste " Biram borbu" za gradonačelnika Beograda Dobrica Veselinović izjavio je da će izbori 2. juna biti "svojevrstan referendum između te liste i Srpske napredne stranke", kao i da je "Beograd spreman za promene i da ta grupacija ide na… »
Veselinović: Beograd je spreman za promene na izborima, građani prepoznaju našu borbu

Veselinović: Beograd je spreman za promene na izborima, građani prepoznaju našu borbu

Beta pre 27 dana
Kandidat liste "Biram borbu" za gradonačelnika Beograda Dobrica Veselinović izjavio je da će izbori 2. juna biti svojevrstan referendum između te liste i Srpske napredne stranke (SNS), kao i da je Beograd spreman za promene i da ta grupacija ide na… »
Negde devet, a negde samo tri liste: Kako će izgledati opštinski izbori u Beogradu: "Referendum" u pet opština, jedan…

Negde devet, a negde samo tri liste: Kako će izgledati opštinski izbori u Beogradu: "Referendum" u pet opština, jedan…

Blic pre 27 dana
Ako je suditi po broju izbornih lista onda će se najveća borba na opštinskim izborima u Beogradu voditi na Vračaru i Zemunu gde će glasači birati između devet brojeva na listiću dok će najmanji izbor imati birači na Paliluli, Čukarici… »

Vesti dana »