Povezane vesti

Šutirala sam je, morali su da me drže! Stanija prebila devojku iz razreda - "Puklo je, videla sam krv"

Šutirala sam je, morali su da me drže! Stanija prebila devojku iz razreda - "Puklo je, videla sam krv"

Mondo 22.05.2024
Stanija Dobrojević otkrila i da za taj incident u srednjoj školi nije kažnjena. Stanija Dobrojević otkrila i da za taj incident u srednjoj školi nije kažnjena Starleta Stanija Dobrojević, koja se nedavno našla na meti govorkanja da se ponovo… »
Pa se ti igraj, brale! Stanija Dobrojević pretukla devojčicu u školi! Udarila je u nos, krv šikljala na sve strane,

Pa se ti igraj, brale! Stanija Dobrojević pretukla devojčicu u školi! Udarila je u nos, krv šikljala na sve strane,

Kurir 22.05.2024
Stanija Dobrojević javnosti je postala poznata 2012. godine tokom učešća u rijalitiju Survajver. Starleta je tokom detinjstva nekoliko puta imala konflikte koje je pokušala da reši nasiljem. - Bila sam lepa devojčica, koliko god nismo imali, mama… »
Stanija Dobrojević bila nasilna: Pretukla devojku i prošla bez kazne!

Stanija Dobrojević bila nasilna: Pretukla devojku i prošla bez kazne!

Svet plus 22.05.2024
Starleta Stanija Dobrojević u centru skandala - prisetila se nasilnih sukoba iz prošlosti kada je pretukla devojku i prošla bez ikakve kazne. Stanija Dobrojević postala je poznata 2012. godine zahvaljujući učešću u rijalitiju "Survivor". Ipak… »

Vesti dana »