Povezane vesti

Severina se obratila publici na Cetinju: "Gde god dođem, smatraju me svojom"

Severina se obratila publici na Cetinju: "Gde god dođem, smatraju me svojom"

B92 pre 26 dana
Severina Vučković je juče održala koncert na Cetinju povodom proslave Dana nezavisnosti Crne Gore, a u jednom trenutku obratila se publici. "Dolazim iz Splita i gde god da dođem smatraju me svojom", rekla je, a na snimku koji je objavio jedan… »
(Video): Severina pevala u Crnoj Gori na Dan nezavisnosti: Obratila se publici i zbog jedne rečenice joj aplaudirali

(Video): Severina pevala u Crnoj Gori na Dan nezavisnosti: Obratila se publici i zbog jedne rečenice joj aplaudirali

Blic pre 27 dana
Pevačica Severina je sinoć nastupala na Cetinju povodom proslave Dana nezavisnosti Crne Gore. Severina je publici poručila da joj je ovakav koncert poseban i da je sve organizovano sa srcem. - Dolazim iz Splita i gde god dođem smatraju me svojom… »
Jadranka i Severina pevale za Dan nezavisnosti Crne Gore: "Smatraju me svojom, sve je rađeno srcem"

Jadranka i Severina pevale za Dan nezavisnosti Crne Gore: "Smatraju me svojom, sve je rađeno srcem"

Telegraf pre 27 dana
Pored Severine, nastupala je i Jadranka Barjaktarović. Hrvatska pevačica Severina, sinoć, 21. maja, kako je i najavljeno, pevala na proslavi Dana nezavisnosti Crne Gore. Seve je zabavljala publiku, pa usred nastupa na Cetinju poručila: - Dolazim iz… »
Severina ne prestaje da pecka! Pevala na Cetinju za Dan nezavisnosti CG: Svi me smatraju svojom, sve je urađeno srcem (video)

Severina ne prestaje da pecka! Pevala na Cetinju za Dan nezavisnosti CG: Svi me smatraju svojom, sve je urađeno srcem (video)

Kurir pre 27 dana
Severina je sinoć, kao što je i najavljeno, pevala na proslavi Dana nezavisnosti Crne Gore. Hrvatska pevačica je opet, po običaju “peckala” izjavama sa bine, pa je tako ovaj put na Cetinju poručila da joj je ovaj koncert poseban i da je sve… »

Vesti dana »