Povezane vesti

"Preminula mi je na rukama": Detalji tragedije u Duginom Selu: Lekar pokušao da spasi devojčicu (8) koju je udario kamion…

"Preminula mi je na rukama": Detalji tragedije u Duginom Selu: Lekar pokušao da spasi devojčicu (8) koju je udario kamion…

Blic pre 28 dana
U saobraćajnoj nesreći koja se juče oko podneva dogodila u Dugom Selu kod Zagreba, poginulo je dete na koje je naleteo kamion, objavila je zagrebačka policija. "Jutarnji list" piše kako je kamion koji je prevozio zemlju sa gradilišta trgovačkog… »
Policija se oglasila o nesreći u Dugom Selu: Devojčicu kamiondžija zakačio točkovima, nije joj bilo spasa

Policija se oglasila o nesreći u Dugom Selu: Devojčicu kamiondžija zakačio točkovima, nije joj bilo spasa

Telegraf pre 29 dana
Policija je izdala saopštenje povodom stravične nesreće u Dugom Selu u kojoj je život izgubila osmogodišnja devojčica. Osmogodišnja devojčica stradala je juče u Dugom selu u Hrvatskoj kada je na nju, dok se vraćala iz škole, naleteo kamion. U… »
Doktor Ivica je pokušao da spasi devojčicu (8) koju je udario kamion u Dugom Selu: "Preminula mi je na rukama"

Doktor Ivica je pokušao da spasi devojčicu (8) koju je udario kamion u Dugom Selu: "Preminula mi je na rukama"

Telegraf pre 29 dana
"Samo sam razmišljao daj Bože da je spasim, ali bilo je nemoguće. Ovo je strašno za porodicu, za nas sve. Nije mi lako, danas idem da zapalim sveću za devojčicu, jako sam tužan", ispričao je doktor. Penzionirani porodični lekar dr Ivica… »

Vesti dana »