Povezane vesti

"Ja dala toliko, ti onoliko" Slađa Trajković osula paljbu po estradnim razvodima - Iznose prljav veš i pljuju

"Ja dala toliko, ti onoliko" Slađa Trajković osula paljbu po estradnim razvodima - Iznose prljav veš i pljuju

Mondo pre 31 dana
Supruga Radiše Trajkovića Đanija prokomentarisala razvode na estradi. Supruga Radiše Trajkovića Đanija prokomentarisala razvode na estradi Folker Radiša Trajković Đani i njegova supruga Slađa, komentarisali su razvode na estradi ,odnosno odjek… »
Dugo su se trudili da sakriju, a onda je poznati folker razvezao jezik: Ovo je prava istina o braku Dragane Mirković i Tonija…

Dugo su se trudili da sakriju, a onda je poznati folker razvezao jezik: Ovo je prava istina o braku Dragane Mirković i Tonija…

Story 22.05.2024
U jeku brojnih estradnih razvoda, vrata svog doma otvorio je skladan bračni par, Đani i Slađa Trajković. Naravno, pitanje o brojnim estradnim razvodima bilo je neizbežno, a istina o braku Dragane i Tonija tada je isplivala na videlo. Naime, Đani je… »
"Iznositi prljav veš, pljuvati... To je tako ružno'' Folkerova supruga žestoko o Harisu Džinoviću: "Ja sam dala toliko, ti…

"Iznositi prljav veš, pljuvati... To je tako ružno'' Folkerova supruga žestoko o Harisu Džinoviću: "Ja sam dala toliko, ti…

Blic 22.05.2024
Razvod braka svoje koleginice Dragane Mirković komentarisao je folker Radiša Trajković Đani, dok lepe reči za njegovog kolegu Harisa Džinovića nije imala Slađa Trajković. - Znam taj par odlično, i Tonija i Draganu. Znam da su se mnogo voleli… »
Djani prozvao kolege zbog razvoda, spomenuo i Draganu Mirković!

Djani prozvao kolege zbog razvoda, spomenuo i Draganu Mirković!

Svet plus 22.05.2024
Đani, poznati pevač, otvoreno komentariše nedavne razvode kolega, među kojima je i poznata pevačica Dragana Mirković. Kroz iskrene reči i lično iskustvo, otkriva svoj stav o ljubavi i braku u svetlu javnosti i medija. Otkrijte šta je Đani imao… »

Vesti dana »