Povezane vesti
Savet za regionalnu saradnju otvorio prijave za onlajn takmičenje Balkaton
Beta 22.05.2024
Savet za regionalnu saradnju (RCC) otvorio je danas prijave za Balkaton (Balkathon) 5.0, onlajn takmičenje za najbolje digitalne ideje i rešenja na kome mogu učestvovati timovi iz regiona Zapadni Balkan. RCC je saopštio da su prijave za nagrade i do… »
Otvorene prijave za Balkathon 5.0
Biznis.rs 22.05.2024
konkurs traje do petog jula. Savet za regionalnu saradnju (Regional Cooperation Council – RCC) objavio je početak petog izdanja online regionalnog takmičenja za najbolje digitalne ideje i rešenja sa Zapadnog Balkana, Balkathon 5.0, za koji su prijave… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 4 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 6 satijoš 1 povezana