Povezane vesti

Nikola Rokvić stigao u manastir sveti nektarije: Ušao u Hram, pomolio se nad ikonom, pa se poklonio moštima: Bose noge u…

Nikola Rokvić stigao u manastir sveti nektarije: Ušao u Hram, pomolio se nad ikonom, pa se poklonio moštima: Bose noge u…

Blic pre 28 dana
Nikola Rokvić nakon mesec dana šetnje stigao u manastir Svetog Nektarija Eginskog. Bosih nogu i uz svetovnu pesmu, Nikola je stigao u manastir. Nikolu Rokvića porodica je sačekala, a kuma je u rukama nosili srpsku zastavu. Majka Slavica Rokvić, brat… »
"Sveti nektarije je duhovno iscelio mog oca" Nikola Rokvić o osvarenom cilju : Rekao sam, Gospode kako bude, ja idem...

"Sveti nektarije je duhovno iscelio mog oca" Nikola Rokvić o osvarenom cilju : Rekao sam, Gospode kako bude, ja idem...

Kurir pre 28 dana
Nikolu Rokvića u manastiru Svetog Nektarija Eginskog sačekala je porodica. Zagrljaji sa decom, suprugom Bojanom Barović i majkom Slavicu, mnogima su izazvali suze. Nikola Rokvić celivao je ikone i poklonio se moštima Svetog Nektarija. Čak 31 dan… »
Žena, majka, deca: Porodica Nikole Rokvića uzbuđeno čeka ispred manastira: Ogrnuli se srpskom zastavom

Žena, majka, deca: Porodica Nikole Rokvića uzbuđeno čeka ispred manastira: Ogrnuli se srpskom zastavom

Blic pre 28 dana
Nikola Rokvić dana završava svoju misiju pešaćenja od Beograda do manastira Svetog Nektarija. Ekipa "Blica" sačekala je Nikolu Rokvića kada je stigao na ostrvo Egina, a članovi njegove porodice nestrpljivo mčekaju da on uskoro stigne do… »
(Video)Nikola Rokvić na kolenima, plače i ljubi zemlju: Završena misija dobrote našeg heroja: Aplauz i ovacije na ostrvu…

(Video)Nikola Rokvić na kolenima, plače i ljubi zemlju: Završena misija dobrote našeg heroja: Aplauz i ovacije na ostrvu…

Blic pre 28 dana
Nikola Rokvić nakon 31 dana pešačenja, stigao je do cilja u mestu Egina u Grčkoj i sad mu treba 6 kilometara do manastira Svetog Nektarija. Nikola Rokvić krenuo je peške od Hrama Svetog Save u Beogradu do manastira Svetog Nektarija Eginskog, gde će… »
Srpska zastava i podignuta tri prsta: Ovako kuma dočekuje Nikolu Rokvića: Puca od ponosa

Srpska zastava i podignuta tri prsta: Ovako kuma dočekuje Nikolu Rokvića: Puca od ponosa

Blic pre 28 dana
Nikola Rokvić stigao je u Eginu nakon 31. dana hodočašća. Nikola Rokvić imao je misiju da prepešači sve od Beograda do Egine u Grčkoj i da na tom putu dobrote skuplja novac koji će proslediti onkologijama u Srbiji. Pored primarne porodice, Nikolu… »
Nikola Rokvić nakon 30 dana hodočašća stigao do cilja: Prva izjava pevača - oglasio se za "Novosti"

Nikola Rokvić nakon 30 dana hodočašća stigao do cilja: Prva izjava pevača - oglasio se za "Novosti"

Večernje novosti pre 28 dana
Erupcija emocija izbija iz mene, hvala Bogu, porodici, mom narodu... Više od 31 milion dinara prikupljeno za Odeljenja dečje onkologije u Beogradu, Nišu... Foto: Instagram printskrin/nikolarokvic POPULARNI pevač Nikola Rokvić uspeo je da stigne do… »
Sve o manastiru Svetog Nektarija u egini: Nikola Rokvić posle 30 dana hodočašća ovde treba da se pokloni

Sve o manastiru Svetog Nektarija u egini: Nikola Rokvić posle 30 dana hodočašća ovde treba da se pokloni

Mondo pre 28 dana
Najveće naselje na ostrvu Egina je istoimeni gradić Egina na severozapadu gde se nalazi i čuveni manastir Sveti Nektarije Eginski. Najveće naselje na ostrvu Egina je istoimeni gradić Egina na severozapadu gde se nalazi i čuveni manastir Sveti… »
Nikola Rokvić na korak do manastira u kome je naša pevačica pronašla spas

Nikola Rokvić na korak do manastira u kome je naša pevačica pronašla spas

Svet & Skandal pre 28 dana
Deca Seke Aleksić rođena zahvaljujući Svetom Nektariju Pevač Nikola Rokvić nalazi se na korak od manastira Svetog Nektarija Eginskog na grčkom ostrvu Egini, do koga je stigao peške, usput prikupljajući novac za fondaciju “Porodica”. Upravo… »
Iznenađenje na ulasku u atinu! Miroslav Raduljica sačekao Nikolu Rokvića - i on će pešačiti do manastira!

Iznenađenje na ulasku u atinu! Miroslav Raduljica sačekao Nikolu Rokvića - i on će pešačiti do manastira!

Mondo pre 29 dana
Nikola Rokvić danas ima nekoliko razloga da bude srećan. Nikola Rokvić danas ima nekoliko razloga da bude srećan Pevač Nikola Rokvić posle 30 dana završava svoje hodočašće. On bi trebalo da stigne u Eginu danas, gde će se pokloniti u manastiru… »
"Donela je na svet zdravog dečaka": Nikola Rokvić objavio lepe vesti pred sam dolazak na Eginu!

"Donela je na svet zdravog dečaka": Nikola Rokvić objavio lepe vesti pred sam dolazak na Eginu!

Mondo pre 29 dana
Nikola Rokvić danas prelazi poslednje kilomtre na svom putu do Egine, i ulazi u samu završnicu hodočašća. Nikola Rokvić danas prelazi poslednje kilomtre na svom putu do Egine, i ulazi u samu završnicu hodočašća. Nikola Rokvić danas bi trebalo… »
Rokviću se poslednjeg dana hodočašća pridružio slavni košarkaš: Evo ko ga je dočekao u Atini

Rokviću se poslednjeg dana hodočašća pridružio slavni košarkaš: Evo ko ga je dočekao u Atini

Telegraf pre 29 dana
Raduljica je Rokviću poklonio ikonu Svetog Nektarija. Pevač Nikola Rokvić posle 30 dana završava svoje hodočašće. Danas, 22. maja, stiže u Eginu, gde će se pokloniti u manastiru Svetog Nektarija Eginskog, a na putu je skupljao novac za dečju… »
"Nisam ni slutila da će se ovo desiti, čekam današnji dan.": Bojana emotivna pred Nikolin dolazak na ostrvo

"Nisam ni slutila da će se ovo desiti, čekam današnji dan.": Bojana emotivna pred Nikolin dolazak na ostrvo

Telegraf pre 29 dana
Bojana je objavila ilustraciju ostrva Egina i Hrama u kojem će se pomoliti Nikola i napisala... Nikola Rokvić danas, 22. maja, posle tačno mesec dana stiže do Egine, a posle dugih 1.060 kilometara koliko je prešao pešaka, na ostrvu će ga sačekati… »
Nikola Rokvić objavio lepe vesti pred sam dolazak na Eginu: "Donela je na svet zdravog dečaka..."

Nikola Rokvić objavio lepe vesti pred sam dolazak na Eginu: "Donela je na svet zdravog dečaka..."

Telegraf pre 29 dana
On se zahvalio svim ljudima na podršci i ljubavi koju su mu danima slali. Nikola Rokvić na korak je do cilja i posle tačno mesec dana, danas, 22. maja, stiže na Eginu posle pređenih 1.060 kilometara. Naime, on se na korak do cilja oglasio i podelio… »

Vesti dana »