Povezane vesti

"Moja majka Umeja Abu Taha Zukorlić..." Oglasio se ministar, evo šta je napisao o svojoj majci i njenom upoznavanju sa…

"Moja majka Umeja Abu Taha Zukorlić..." Oglasio se ministar, evo šta je napisao o svojoj majci i njenom upoznavanju sa…

Kurir pre 30 dana
Ministar bez portfelja Usame Zukorlić oglasio se na svom Instagram nalogu gde je pisao o svojoj majci Umeji koja je juče preminula. - Moja majka Umeja Abu Taha Zukorlić, rođena je 18.1.1970 godine od oca Adila Abu Taha iz mesta Deir Abu Masha’al kod… »
Oglasio se Usame Zukorlić nakon smrti majke! Otkrio detalje o njenom životu koje mnogi nisu znali

Oglasio se Usame Zukorlić nakon smrti majke! Otkrio detalje o njenom životu koje mnogi nisu znali

Mondo pre 29 dana
Oglasio se Usame Zukorlić o smrti majke Umeje. Oglasio se Usame Zukorlić o smrti majke Umeje. Ministar bez portfelja Usame Zukorlić oglasio se na svom Instagram nalogu gde je pisao o svojoj majci Umeji koja je juče preminula. "Moja majka Umeja Abu… »
Ko je tajnovita Umeja Abu Taha Zukorlić? Ovo je njena biografija

Ko je tajnovita Umeja Abu Taha Zukorlić? Ovo je njena biografija

Sandžak press pre 29 dana
Umeja Abu Taha Zukorlić, rođena je 18.1.1970 godine od oca Adila Abu Taha iz mjesta Deir Abu Masha'al kod Ramale u Palestini i majke Izolde Blauth iz Novo Hamburgo, Rio Grande Do Sul u Brazilu. Otac Adil sa bratom je kao palestinska izbjeglica doselio u… »

Vesti dana »