Povezane vesti

„Moj drug policajac“ Jedini stranac kojem deca smeju da veruj i, da se ne plaše uniformi

„Moj drug policajac“ Jedini stranac kojem deca smeju da veruj i, da se ne plaše uniformi

Dnevnik pre 29 dana
Pozorišna predstava „Moj drug policajac“ održana je danas, u 10 časova, na sceni „Jovan Đorđević“ u Srpskom narodnom pozorištu u okviru preventivnih aktivnosti Policijske uprave u Novom Sadu, za decu predškolskog uzrasta. Scenskim nastupom… »
"Moj drug policajac": U sklopu preventivnih aktivnosti Policijske uprave u Novom Sadu mališanima dečija predstava na poklon…

"Moj drug policajac": U sklopu preventivnih aktivnosti Policijske uprave u Novom Sadu mališanima dečija predstava na poklon…

Blic pre 28 dana
U sklopu niza preventivnih i edukativnih aktivnosti koje sprovodi Policijska uprava u Novom Sadu danas je u Srpskom narodnom pozorištu organizovano druženje policajaca i dece predškolskog uzrasta koji su imali priliku da pogledaju predstavu "Moj drug… »
Novosadski predškolci uživali u predstavi "Moj drug policajac"

Novosadski predškolci uživali u predstavi "Moj drug policajac"

RTV pre 29 dana
NOVI SAD - Zamenik gradonačelnika Novog Sada Igor Crnobarac prisustvovao je događaju koji je, u cilju edukacije dece predškolskog uzrasta, organizovala Policijska uprava u Novom Sadu. Tom prilikom, na Sceni "Jovan Đorđević" Srpskog narodnog… »

Vesti dana »