Povezane vesti

Ivana Španović "zapalila" Srbiju: Ideja je da se Novak Đoković i ja pojavimo u Parizu i osvojimo zlatne medalje!

Ivana Španović "zapalila" Srbiju: Ideja je da se Novak Đoković i ja pojavimo u Parizu i osvojimo zlatne medalje!

Kurir 22.05.2024
Na konferenciji za medije održanoj u Atletskoj dvorani na Banjici prisutnima se obratila Ivana Španović i najavila je velike ambicije za predstojeće Olimpijske igre koje će se održati u Parizu. - Ideja je da se i Novak i ja pojavimo u Parizu i da… »
"Novak i ja idemo u Pariz da osvojimo zlatne medalje": Ivana Španović moćnom porukom oduševila sve

"Novak i ja idemo u Pariz da osvojimo zlatne medalje": Ivana Španović moćnom porukom oduševila sve

Telegraf 22.05.2024
Najboljoj atletičarki Srbije je bitno da uživa u verovatno poslednjoj godini u karijeri. Na svačnoj konferenciji za medije održanoj u Atletskoj dvorani na Banjici predstavljen je plan za letnju sezonu kada je u pitanju "kraljica" sportova u Srbiji… »
Angelina Topić emotivno pričala o OI i oduševila Ivanu: "Ona treba da bude predvodnik generacija koje dolaze"

Angelina Topić emotivno pričala o OI i oduševila Ivanu: "Ona treba da bude predvodnik generacija koje dolaze"

Telegraf 22.05.2024
Otkriveni su i planovi za ovu sezonu kada je u pitanju atletika. Pored toga što je Srpski atletski savez potpisao značajne ugovore koji će pomoći razvoju atletike, na koferenciji za medije u utorak govorilo se i o tekućoj sezone i svemu onome što… »

Vesti dana »