Povezane vesti

"Srušio je sve zakone, a dobio samo sedam godina": Ćerka nastradale Zlatice nezadovoljna presudom pijanom vozaču koji je na…

"Srušio je sve zakone, a dobio samo sedam godina": Ćerka nastradale Zlatice nezadovoljna presudom pijanom vozaču koji je na…

Blic 22.05.2024
“Maksimalna kazna je 12 godina zatvora, ali ako je on sve zakone srušio - i pešački prelaz, i ograničenje brzine, i alkohol, i to što je profesionalni vozač - nije mi jasno kako je dobio sedam godina!? Koliko će da dobije neko ko je udario… »
Ivica je vozilom usmrtio Zlaticu na pešačkom prelazu: Evo kako je sudsko veće odredilo kaznu od 7 godina zatvora pijanom…

Ivica je vozilom usmrtio Zlaticu na pešačkom prelazu: Evo kako je sudsko veće odredilo kaznu od 7 godina zatvora pijanom…

Blic 22.05.2024
Sudsko veće koje je osudilo Ivicu Milovanovića (61) iz Niša na 7 godina zatvora - jer je vozeći pijan „fiat doblo“ 11. novembra 2023. godine na pešačkom prelazu u Knjaževačkoj ulici naleteo na Nišlijku Zlaticu Stojković (66) i usmrtio je na… »
Zgaziš nečijeg psa, pa kažeš: "Izvini, žao mi je tvog Džekija! Za moju majku nema izvini: Ćerka stradale žene

Zgaziš nečijeg psa, pa kažeš: "Izvini, žao mi je tvog Džekija! Za moju majku nema izvini: Ćerka stradale žene

Telegraf 22.05.2024
Anita smatra da je Milovanović samim tim što je vozio u alkoholisanom stanju, zaslužio maksimalnu kaznu. "Ni u njemu ni u njegovoj porodici nema nimalo ljudskosti. Šest meseci je prošlo od smrti moje majke, niko iz te kuće nam nije izjavio… »
Pijani vozač kolima ubio ženu na pešačkom: Pravdao se da nije zakočio jer je mislio da će "uspeti da prođe", a ovo je…

Pijani vozač kolima ubio ženu na pešačkom: Pravdao se da nije zakočio jer je mislio da će "uspeti da prođe", a ovo je…

Blic 22.05.2024
Ivica Milovanović (61) iz Niša osuđen danas u Višem sudu u Nišu na 7 godina zatvora jer je vozeći pijan, sa oko 1,2 promila alkohola u krvi, vozilom „fiat doblo“ 11. novembra 2023. godine na pešačkom prelazu u Knjaževačkoj ulici pokosio… »
Pijan pregazio ženu na pešačkom prelazu: Nišlija osuđen na sedam godina zatvora

Pijan pregazio ženu na pešačkom prelazu: Nišlija osuđen na sedam godina zatvora

Telegraf 22.05.2024
Tužilaštvo je za Milovanovića tražilo devet godina zatvora smatrajući da otežavajućom okolnošu to što je iako je profesionalni vozač, za volanom bio u pijanom stanju te zabranu upravljanja vozilom u periodu od tri godine. Nišlija Ivica… »

Vesti dana »