Povezane vesti

Vučić: Upoznao sam predsednika Kube sa mogućim posledicama usvajanja rezolucije

Vučić: Upoznao sam predsednika Kube sa mogućim posledicama usvajanja rezolucije

Politika 22.05.2024
NjUJORK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je razgovarao telefonom sa predsednikom Republike Kube Migelom Dijas-Kanelom Bermudesom i da ga je upoznao sa mogućim poslednicama usvajanja rezolucije o Srebrenici. „Dobar razgovor… »
"Srbija pokazuje pijetet prema žrtvama": Vučić: Upoznao sam predsednika Kube sa mogućim posledicama usvajanja Rezolucije o…

"Srbija pokazuje pijetet prema žrtvama": Vučić: Upoznao sam predsednika Kube sa mogućim posledicama usvajanja Rezolucije o…

Blic 22.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je razgovarao telefonom sa predsednikom Republike Kube Migelom Dijas-Kanelom Bermudesom i da ga je upoznao sa mogućim posledicama usvajanja rezolucije o Srebrenici. - Dobar razgovor sa… »
Vučić: Upoznao sam predsednika Kube sa mogućim posledicama usvajanja rezolucije

Vučić: Upoznao sam predsednika Kube sa mogućim posledicama usvajanja rezolucije

Euronews 22.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je razgovarao telefonom sa predsednikom Republike Kube Migelom Dijas-Kanelom Bermudesom i da ga je upoznao sa mogućim poslednicama usvajanja rezolucije o Srebrenici. "Dobar razgovor sa predsednikom… »
Vučić razgovarao sa predsednikom Kube: Cilj rezolucije je targetiranje Srbije kao genocidne države

Vučić razgovarao sa predsednikom Kube: Cilj rezolucije je targetiranje Srbije kao genocidne države

B92 22.05.2024
Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Republike Kube Migelom Dijas-Kanelom Bermidedom. "Dobar razgovor sa predsednikom Kube Migelom Dijas-Kanelom Bermudesom kojeg sam upoznao sa svim mogućim posledicama usvajanja jednostrano… »
Vučić telefonom razgovarao sa predsednikom Kube: Upoznao sam ga sa svim mogućim posledicama usvajanja rezolucije o…

Vučić telefonom razgovarao sa predsednikom Kube: Upoznao sam ga sa svim mogućim posledicama usvajanja rezolucije o…

Kurir 22.05.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Republike Kube Migelom Dijas-Kanelom Bermudesom. "Dobar razgovor sa predsednikom Kube Migelom Dijas-Kanelom Bermudesom kojeg sam upoznao sa svim mogućim posledicama… »

Vesti dana »