Povezane vesti
Teško je napustiti svoj dom – Zato pojedini Ukrajinci ostaju u razorenim naseljima
Vreme 22.05.2024
Evakuacija stanovništva iz Harkovske oblasti odvija se u etapama i otežano, kako zbog granatiranja naselja, tako i zbog činjenice da su u tim mestima proveli čitav život, te ne vide smisao da iz njih odu uprkos ratu. Ruska armija nastavlja ofanzivu na… »
„Imam 66 godina i nikad se više tamo neću vratiti“
Dojče vele 22.05.2024
Ruska armija nastavlja ofanzivu na severu Harkovske oblasti. Reporteri DW pratili su ukrajinsku policiju koja evakuiše stanovnike pograničnog grada Vovčanska i drugih mesta. Automobil policajca Vladislava Jefarova pun je tragova od metaka. Baš nedavno je… »
Vesti dana »

Ričard Grenel: Ideja o uzajamnom priznanju Srbije i Kosova smešna, valja raditi na ekonomskom razvoju
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Zborovi građana posetili Vučićevu rezidenciju: Traže raspisivanje izbora, uzvikivali „istraga pa robija“
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Hiljade demonstranata u Tel Avivu protiv izraelskog plana preuzimanja kontrole nad Gazom
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

Vremenska prognoza za nedelju, 10. avgust: Danas sunčano i veoma toplo sa slabim vetrom
Beta pre 4 satijoš 1 povezana

Oboren temperaturni rekord! Jul u Turskoj najtopliji u poslednjih 55 godina: Izmerena temperatura od 50,5 stepeni Celzijusa
Kurir pre 38 minutajoš 1 povezana