Povezane vesti

"Smrtna kazna je Malo za monstruma" Počinje suđenje Urošu Blažiću, devojka koju je ranio poručila: Ne znam da li ću…

"Smrtna kazna je Malo za monstruma" Počinje suđenje Urošu Blažiću, devojka koju je ranio poručila: Ne znam da li ću…

Kurir pre 26 dana
Okrivljeni za ubistvo devetoro i ranjavanje 12 mladih ljudi u selima Dubona i Malo Orašje sutra će biti doveden iz pritvora u Viši sud u Smederevu. U Višem sudu u Smederevu za sutra je zakazano suđenje Urošu Blažiću (22) iz Dubone kod Mladenovca… »
Ovako je Blažić izveo masakr kakav Srbija ne pamti: Sutra seda na optuženičku klupu zbog ubistva devet mladih

Ovako je Blažić izveo masakr kakav Srbija ne pamti: Sutra seda na optuženičku klupu zbog ubistva devet mladih

Telegraf pre 26 dana
Blažiću preti 20 godina robije. U Višem sudu u Smederevu , sutra u 10 sati, trebalo bi da počne suđenje Urošu Blažiću, optuženom da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet ljudi i pokušao da ubije još 20, od kojih je… »
Počinje suđenje Urošu Blažiću: Još nije poznato da li će u sudnici biti i roditelji ubijenih (VIDEO)

Počinje suđenje Urošu Blažiću: Još nije poznato da li će u sudnici biti i roditelji ubijenih (VIDEO)

Insajder pre 26 dana
Posle godinu i 19 dana od masovnih ubistava u selima Malo Orašje i Dubona kod Mladenovca, trebalo bi da počne suđenje optuženom za ta ubistva, Urošu Blažiću. Pripremno ročište zakazano je za sutra, kada će se Blažić prvi put pojaviti pred… »
„Vrisnula sam, a on se okrenuo ka meni i počeo da puca“: Potresni iskazi sestara iz Dubone koje su svedočile masakru…

„Vrisnula sam, a on se okrenuo ka meni i počeo da puca“: Potresni iskazi sestara iz Dubone koje su svedočile masakru…

Nova pre 26 dana
U istrazi protiv Uroša Blažića (22), koji je optužen da je 4. maja prošle godine u selima kod Mladenovca ubio devet osoba i ranio njih 13, a kome sutra počinje suđenje, saslušane su i dve sestre čija se kuća nalazi preko puta školskog dvorišta… »
"Hteo sam da pokažem da sa mnom nema zezanja"! Otkriveno kako se branio optuženi za masakr u Mladenovcu

"Hteo sam da pokažem da sa mnom nema zezanja"! Otkriveno kako se branio optuženi za masakr u Mladenovcu

Mondo pre 26 dana
Otkriveno je šta je optuženi za masakr u Mladenovcu ispričao nakon hapšenja. Otkriveno je šta je optuženi za masakr u Mladenovcu ispričao nakon hapšenja. U. B. (22), optužen je da je u selima Dubona i Malo Orašje kod Mladenovca ubio devet osoba… »
Pitanje koje je do danas ostalo bez odgovora: Ko je muškarac koji je viđen sa Urošem Blažićem u kolima neposredno pre…

Pitanje koje je do danas ostalo bez odgovora: Ko je muškarac koji je viđen sa Urošem Blažićem u kolima neposredno pre…

Nova pre 27 dana
Suđenje Urošu Blažiću (22), optuženom da je 4. maja prošle godine u selima Dubona i Malo Orašje ubio devet osoba i ranio njih 13, sutra bi trebalo da počne u Višem sudu u Smederevu. Ono što i dalje unosi nemir u ovaj slučaj jeste pominjanje… »
Počinje suđenje optuženom za masakr kod Mladenovca

Počinje suđenje optuženom za masakr kod Mladenovca

B92 pre 27 dana
U Višem sudu u Smederevu u četvrtak bi trebalo da počne suđenje Urošu Blažiću, optuženom da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet ljudi i pokušao da ubije još 20, od kojih je ranio 12. Sutra bi u tom sudu trebalo da… »
(Ne)uspešne mere posle dva masovna ubistva iz maja 2023. godine: Šta je urađeno, a šta ostalo slovo na papiru? (VIDEO)

(Ne)uspešne mere posle dva masovna ubistva iz maja 2023. godine: Šta je urađeno, a šta ostalo slovo na papiru? (VIDEO)

Insajder pre 27 dana
Neuspešna kontrola štete, nesposobnost i neodgovornost i sistema i pojedinaca, neobjašnjiva potreba da se majski zločini zaborave – tako bi, ukratko, mogla da se opiše sudbina mera koje su prošle godine predstavljene kao rešenje za saniranje i… »

Vesti dana »