Povezane vesti

Ne možemo da se sklonimo, iza nas je Srbija: Vučić izneo detalje teške diplomatske borbe u Njujorku! Neće nam uzeti obraz…

Ne možemo da se sklonimo, iza nas je Srbija: Vučić izneo detalje teške diplomatske borbe u Njujorku! Neće nam uzeti obraz…

Kurir 22.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima iz Njujorka, uoči sutrašnjeg glasanja o rezoluciji o Srebrenici. Vučić je rekao da su vesti lošije nego što su bile prethodnih dana. - Ogroman je pritisak na mnoge zemlje, a nisu svi junaci… »
Vučić iz Njujorka: Šta je smisao sadašnje rezolucije? Ne sanjate koliko se zemalja danas izvinjavalo

Vučić iz Njujorka: Šta je smisao sadašnje rezolucije? Ne sanjate koliko se zemalja danas izvinjavalo

Telegraf 22.05.2024
"Ogroman je pritisak na mnoge zemlje, a nisu svi junaci niti imaju takav interes, već ustuknu pred pretnjama iz Nemačke i drugog ešalona američke politike", rekao je Vučić. Vesti su lošije nego prethodnih dana, rekao je predsednik Srbije Aleksandar… »
Vučić iz Njujorka: Ne mogu da nam uzmu obraz i čast. Naš narod će biti ponosan

Vučić iz Njujorka: Ne mogu da nam uzmu obraz i čast. Naš narod će biti ponosan

B92 22.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima iz Njujorka, uoči sutrašnjeg glasanja o rezoluciji o Srebrenici. Vučić je rekao da su vesti lošije nego što su bile prethodnih dana. "Ogroman je pritisak na mnoge zemlje, a nisu svi junaci… »
Panel „Mi govorimo, jer oni ne mogu“ u Njujorku: Svedočili Srbi koji su doživeli zločine

Panel „Mi govorimo, jer oni ne mogu“ u Njujorku: Svedočili Srbi koji su doživeli zločine

N1 Info 22.05.2024
Želeo sam da još jednom ponovim da Srbija nikada nije ćutala o strašnim događajima koji su se desili u Srebrenici, naprotiv, mi smo hapsili, privodili i izručivali svakoga ko je bio pojedinačno odgovoran za te zločine, rekao je u Njujorku… »
"Moji roditelji su gledali kako vojnik drži pištolj uperen u mene": Ispovest sestara o stahotama rata u BiH

"Moji roditelji su gledali kako vojnik drži pištolj uperen u mene": Ispovest sestara o stahotama rata u BiH

Telegraf 22.05.2024
Činili su to sve dok nisu bili zadovoljni da su ga dovoljno pretukli, a potom su otišli i ostavili ga da se bori za život, rekla je Svetlana i dodala da je onda kada je bila sigruna da su vojnici otišli otrčala do kuće da traži pomoć. Danas je u… »
"Moju baku su silovali i prerezli joj grkljan": Potresna svedočenja srpskih žrtava rata u BiH (video)

"Moju baku su silovali i prerezli joj grkljan": Potresna svedočenja srpskih žrtava rata u BiH (video)

Blic 22.05.2024
U sedištu Ujedinjenih nacija danas se održala panel diskusija "Mi govorimo, jer oni ne mogu - glasovi koje treba čuti", na kojoj žrtve rata u Bosni i Hercegovini iznose svoja svedočenja. Panel "Mi govorimo, jer oni ne mogu - glasovi koje treba… »
Vučić: Istina nije jednostrana, rezolucija će žrtvama staviti žig na čelo

Vučić: Istina nije jednostrana, rezolucija će žrtvama staviti žig na čelo

NIN 22.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas na panel diskusiji u sedištu UN u Njujorku, na kojoj su govorile žrtve i svedoci rata u BiH, da oni svedoče o tome šta se dogodilo pre 30 godina i da istina nije jednostrana, kao i da će im… »
Vučić: Rezolucija će žrtvama staviti žig na čelo

Vučić: Rezolucija će žrtvama staviti žig na čelo

RTK 22.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas na panel diskusiji u sedištu UN u Njujorku, na kojoj su govorile žrtve i svedoci rata u BiH, da oni svedoče o tome šta se dogodilo pre 30 godina i da istina nije jednostrana i da nikada nije ni… »
Vučić u Njujorku: Molim vas, razmotrite svoje odluke još jednom

Vučić u Njujorku: Molim vas, razmotrite svoje odluke još jednom

Sputnik 22.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas na panel diskusiji u sedištu UN u Njujorku, na kojoj su govorile žrtve i svedoci rata u BiH, da oni svedoče o tome šta se dogodilo pre 30 godina i da istina nije jednostrana, kao i da će im… »
Vučić na panelu u sedištu UN: Istina nije jednostrana, rezolucija će žrtvama staviti žig na čelo

Vučić na panelu u sedištu UN: Istina nije jednostrana, rezolucija će žrtvama staviti žig na čelo

Glas Zapadne Srbije 22.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas na panel diskusiji u sedištu UN u Njujorku, na kojoj su govorile žrtve i svedoci rata u BiH, da oni svedoče o tome šta se dogodilo pre 30 godina i da istina nije jednostrana, kao i da će im… »
Misija Srbije pri UN u Njujorku organizovala panel o zločinima nad srpskim stanovništvom

Misija Srbije pri UN u Njujorku organizovala panel o zločinima nad srpskim stanovništvom

Slobodna Evropa 22.05.2024
Stalna misija Srbije pri Ujedinjenim nacijama (UN) organizovala je 22. maja u Njujorku panel na kojem su o ratu u Bosni i Hercegovini govorili predstavnici srpskog naroda. Panel je održan dan uoči zasedanja Generalne skupštine UN-a na kojoj će se… »
Vučić sa predsednikom Kube o rezoluciji o Srebrenici

Vučić sa predsednikom Kube o rezoluciji o Srebrenici

Slobodna Evropa 22.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je 22. maja telefonom iz Njujorka sa predsednikom Kube Migelom Dijas-Kanelom Bermudesom o posledicama usvajanja rezolucije o Srebrenici na sednici Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Vučić, koji je sa… »
B92.net saznaje: Berbok lično pretila zemljama da glasaju za rezoluciju o Srebrenici

B92.net saznaje: Berbok lično pretila zemljama da glasaju za rezoluciju o Srebrenici

B92 22.05.2024
Ministarka spoljnih poslova Nemačke, Analena Berbok lično je pretila zemljama da glasaju za rezoluciju o Srebrenici, saznaje B92.net. U četvrtak, 23. maja, u Njujorku će pred Generalnom skupštinom Ujedinjenih nacija biti glasanje o rezoluciji o… »
Vučić: Upoznao sam predsednika Kube sa mogućim posledicama usvajanja rezolucije

Vučić: Upoznao sam predsednika Kube sa mogućim posledicama usvajanja rezolucije

Sputnik 22.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je razgovarao telefonom sa predsednikom Republike Kube Migelom Dijas-Kanelom Bermudesom i da ga je upoznao sa mogućim poslednicama usvajanja rezolucije o Srebrenici. "Dobar razgovor sa… »

Vesti dana »