Povezane vesti

Probudio sam se u nepoznatom krevetu, ta žena je došla i donela mi doručak: Šokantno priznanje Aca Pejovića

Probudio sam se u nepoznatom krevetu, ta žena je došla i donela mi doručak: Šokantno priznanje Aca Pejovića

Story pre 29 dana
Priznanje Aca Pejovića nikoga nije ostavilo ravnodušnim. Pevač je već godinama na estradi, pa se čini da o njemu sve znamo, međutim uspeo je da nas iznenadi jednom pričom. - Budio sam se u tuđim kućama (smeh). Nisam to nikada pominjao... Sa… »
Šokantna izjava Ace Pejović: Budio sam se pijan u tuđim kućama!

Šokantna izjava Ace Pejović: Budio sam se pijan u tuđim kućama!

Svet plus pre 28 dana
Pevač Aco Pejović otkriva neverovatnu priču o svojoj avanturi nakon jedne burne noći. Pročitajte šta se zapravo desilo u tuđoj kući! Tokom gostovanja u emisiji "Amidži šou", Aco Pejović je otkrio neverovatan detalj iz svog života koji je… »
Aco Pejović se napio, pa završio u tuđoj kući: "Ujutru je ta žena došla i u krevet mi donela doručak"

Aco Pejović se napio, pa završio u tuđoj kući: "Ujutru je ta žena došla i u krevet mi donela doručak"

Blic pre 29 dana
Pevač Aco Pejović progovorio je o najgorem pijanstvu, zbog kog je završio u kući nepoznatih ljudi. - Budio sam se u tuđim kućama (smeh). Nisam to nikada pominjao... Sa jednim školskim drugom. Bilo je bombardovanje naše zemlje, tad sam sa… »

Vesti dana »

EURO uživo: Srpska žurka u čitavom Minhenu, pa i u metrou!

EURO uživo: Srpska žurka u čitavom Minhenu, pa i u metrou!

Sport klub pre 8 minutajoš 110 povezanih
Hara tropski talas

Hara tropski talas

Vesti online pre 1 satjoš 27 povezanih
Da li će biti korigovane cene hleba

Da li će biti korigovane cene hleba

RTV pre 1 satjoš 12 povezanih