Povezane vesti

Umesto haljine odabrala odelo, ali manikir Tamare Vučić tema večeri

Umesto haljine odabrala odelo, ali manikir Tamare Vučić tema večeri

Story 22.05.2024
Stil Tamare Vučič je besprekoran. U svakoj prilici prva dama je zapažena, a tako je bilo i na reviji Bate Spasojevića koja je održana sinoć u Hangaru Luke "Beograd". Modni dizajner je obeležio 30 godina karijere i okupio mnoge ličnosti iz javnog… »
Graciozno i elegantno: Tamara Vučić ukrala poglede na reviji u Beogradu, prva dama kao s naslovne strane FOTO

Graciozno i elegantno: Tamara Vučić ukrala poglede na reviji u Beogradu, prva dama kao s naslovne strane FOTO

Svet & Skandal pre 31 dana
Modna kombinacija Tamare Vučić odiše elegancijom Modni kreator Bata Spasojević juče je obeležio 30 godina rada i to revijom o kojoj ne prestaje da se pria. Sinoć je u našoj prestonici pomenuti kreator predstavio kolekciju proleće/leto 2024 brenda… »
Modni dizajner Bata Spasojević proslavio 30 godina uspešnog rada

Modni dizajner Bata Spasojević proslavio 30 godina uspešnog rada

RTV pre 31 dana
BEOGRAD - Ovacije, lepota, dobra energija, suze i smeh - ukratko bi mogao da glasi presek sinoćnjeg modnog spektakla kojim je najpoznatiji srpski dizajner Bata Spasojević Beograd učinio prestonicom mode. Veče za pamćenje bilo je više od… »
Modni spektakl u Beogradu: Bata Spasojević uspeo je da nadmaši sam sebe čarolija 30 godina rada svetski priznatog dizajnera

Modni spektakl u Beogradu: Bata Spasojević uspeo je da nadmaši sam sebe čarolija 30 godina rada svetski priznatog dizajnera

Kurir pre 31 dana
Ovacije, lepota, dobra energija, suze i smeh - ukratko bi mogao da glasi presek sinoćnjeg modnog spektakla kojim je najpoznatiji srpski dizajner Bata Spasojević Beograd učinio prestonicom mode. Veče za pamćenje bilo je više od predstavljanja… »
MODNI SPEKTAKL U BEOGRADU: Bata Spasojević uspeo je da nadmaši sam sebe

MODNI SPEKTAKL U BEOGRADU: Bata Spasojević uspeo je da nadmaši sam sebe

Lepota i zdravlje pre 31 dana
ČAROLIJA 30 GODINA RADA SVETSKI PRIZNATOG DIZAJNERA Ovacije, lepota, dobra energija, suze i smeh – ukratko bi mogao da glasi presek sinoćnjeg modnog spektakla kojim je najpoznatiji srpski dizajner Bata Spasojević Beograd učinio prestonicom mode… »

Vesti dana »