Povezane vesti

Držao sam je u naručju kad se rodila: Somborski advokat oglasio se za "Blic" nakon što mu je sestra poginula u oluji: "Da je…

Držao sam je u naručju kad se rodila: Somborski advokat oglasio se za "Blic" nakon što mu je sestra poginula u oluji: "Da je…

Blic pre 28 dana
"Da je samo sekund pre ili kasnije prošla tuda, ne bi se ovo dogodilo", kaže za "Blic" poznati advokat Dragan Konjević iz Sombora čija je sestra izgubila život kada je prilikom jučerašnje oluje drvo palo na njen automobil. Kako navodi Konjević… »
Oglasio se advokat nakon pogibije sestre! Drvo palo na automobil: "Da je sekund ranije prošla, bila bi živa"

Oglasio se advokat nakon pogibije sestre! Drvo palo na automobil: "Da je sekund ranije prošla, bila bi živa"

Mondo pre 28 dana
Oglasio se advokat Dragan Konjević čija je sestra poginula tokom nevremena u Somboru. Oglasio se advokat Dragan Konjević čija je sestra poginula tokom nevremena u Somboru. "Da je samo sekund pre ili kasnije prošla tuda, ne bi se ovo dogodilo", kaže… »
Čuveni somborski advokat nakon što je u olujnom nevremenu izgubio sestru: Da je samo sekund pre ili kasnije prošla tuda...

Čuveni somborski advokat nakon što je u olujnom nevremenu izgubio sestru: Da je samo sekund pre ili kasnije prošla tuda...

Dnevnik pre 28 dana
Da je samo sekund pre ili kasnije prošla tuda, ne bi se ovo dogodilo, izjavio je poznati advokat Dragan Konjević iz Sombora, čija je sestra izgubila život kada je prilikom jučerašnje oluje drvo palo na njen automobil. Kako navodi za Blic, iako je… »
Poginula sestra poznatog advokata: Detalji tragedije u Somboru usled oluje: Jurio ka mestu nesreće, pa i sam imao udes, umalo…

Poginula sestra poznatog advokata: Detalji tragedije u Somboru usled oluje: Jurio ka mestu nesreće, pa i sam imao udes, umalo…

Blic pre 29 dana
Poznati advokat Dragan Konjević, brat žene koja je danas stradala u Somboru, kada je drvo palo na njen automobil, učestvovao je u saobraćajnoj nesreći dok je išao prema mestu gde je poginula njegova sestra. U udesu je učestovovalo nekoliko vozila… »

Vesti dana »