Povezane vesti

"Bila sam ispred stana kad su ga zatekli" Oglasila se žena koja je ostavila poslednju potresnu poruku Toniju Montanu

"Bila sam ispred stana kad su ga zatekli" Oglasila se žena koja je ostavila poslednju potresnu poruku Toniju Montanu

Kurir 22.05.2024
Velibor Miljković, u narodu puno poznatiji kao Toni Montano danas je pronađen mrtav u svom stanu. Ekipa Kurira nalazi sa na licu mesta, u zgradi gde je pronađen muzičar, a na vratima stoji misteriozna, poslednja poruka. Poslednju poruku Toniju… »
Živeo zaboravljen od svih: Toni Montano prodao stan pred smrt i planirao da se vrati u rodno mesto, komšinica otkrila istinu

Živeo zaboravljen od svih: Toni Montano prodao stan pred smrt i planirao da se vrati u rodno mesto, komšinica otkrila istinu

Kurir 22.05.2024
Velibor Miljković, u narodu puno poznatiji kao Toni Montano danas je pronađen mrtav u svom stanu. - Tokom poslednjih 10 godina života on je prilično kuburio sa finansijama zbog toga što autorskih prava nije mogao da živi, kapalo je tu i tamo, ali… »
"Nije bio psihički dobro, zatekli ga na fotelji, ubila ga je...": Komšije za Telegraf o smrti Tonija Montana

"Nije bio psihički dobro, zatekli ga na fotelji, ubila ga je...": Komšije za Telegraf o smrti Tonija Montana

Telegraf 22.05.2024
Komšije tužne zbog smrti rok legende. Pevač Miljković Velibor poznatiji kao Toni Montano pronađen je mrtav danas, 22. maja, u svom stanu u Beogradu. Tužne vesti je za Telegraf potvrdila je i prva komšinica. - Dolazila je policija, forenzičari i… »
"Dodelili smo mu pomoć za kvalitetnije lečenje, nije bilo spasa" Kolege Tonija Montana o preminulom prijatelju: "Jako mi je…

"Dodelili smo mu pomoć za kvalitetnije lečenje, nije bilo spasa" Kolege Tonija Montana o preminulom prijatelju: "Jako mi je…

Kurir 22.05.2024
Velibor Miljković, u narodu puno poznatiji kao Toni Montano danas je pronađen mrtav u svom stanu. Prijatelj preminulog pevača oglasio se za Kurir i podsetio se dugogodišnjeg drugarstva Tonijem. - Vest o Tonijevom odlasku me je istinski iznenadila… »
"Toni javi mi se" Ko je misteriozna žena koja stoji iza poslednje poruke koja je zalepljena na vratima pevača?

"Toni javi mi se" Ko je misteriozna žena koja stoji iza poslednje poruke koja je zalepljena na vratima pevača?

Mondo 22.05.2024
Otkriven identitet žene koja je Toniju ostavila poslednju poruku. Otkriven identitet žene koja je Toniju ostavila poslednju poruku. Velibor Miljković, poznatiji kao Toni Montano, pronađen je mrtav nakon što je njegova sestra od strica angažovala… »
Tuga za legendom: Toni Montano preminuo u 62. godini

Tuga za legendom: Toni Montano preminuo u 62. godini

Svet & Skandal 22.05.2024
Toni Montano preminuo u 62. godini. Velibor Miljković, Toni Montano preminuo je a kako prenose portali, muzička zvezda bivše Jugosalvije preminula je u svom stanu u Beogradu. Youtube Toni Montano preminuo a kako domaći portali pišu živeo je sam. Po… »
Živeo zaboravljen od svih: Toni Montano prodao stan pred smrt i planirao da se vrati u rodno mesto, komšinica otkrila istinu

Živeo zaboravljen od svih: Toni Montano prodao stan pred smrt i planirao da se vrati u rodno mesto, komšinica otkrila istinu

Večernje novosti 22.05.2024
VELIBOR MILjKOVIĆ u narodu puno poznatiji kao Toni Montano danas je pronađen mrtav u svom stanu. Foto: Tanjug/Z.Žestić - Tokom poslednjih 10 godina života on je prilično kuburio sa finansijama zbog toga što autorskih prava nije mogao da živi… »
Toni Montano prodao stan pred smrt, planirao da se vrati u rodno mesto: Njegova prva komšinica otkrila nepoznate detalje…

Toni Montano prodao stan pred smrt, planirao da se vrati u rodno mesto: Njegova prva komšinica otkrila nepoznate detalje…

Blic 22.05.2024
Poznati rok muzičar Velibor Miljković, poznatiji kao Toni Montano, umro je danas u 62. godini. Kako navodi izvor za domaće medije, Toni poslednjih godina je kuburio sa finansijama. - Tokom poslednjih 10 godina života Toni je prilično kuburio sa… »
"Živeo je na granici bede" Toni pred smrt prodao stan, komšinica otkrila: U Beogradu mu se niko nije javljao

"Živeo je na granici bede" Toni pred smrt prodao stan, komšinica otkrila: U Beogradu mu se niko nije javljao

Mondo 22.05.2024
Velibor Miljković, svima bolje poznatiji kao Toni Montano pronađen je mrtav u svom stanu, a kako kažu bliski izvori, pred smrt nije bio u zavidnoj finansijskoj situaciji. Velibor Miljković, svima bolje poznatiji kao Toni Montano pronađen je mrtav u… »

Vesti dana »