Povezane vesti

Pretnje Đorđu Stankoviću: „Sledi ti pakovanje, a ženu i decu bolje da pošalješ van grada“

Pretnje Đorđu Stankoviću: „Sledi ti pakovanje, a ženu i decu bolje da pošalješ van grada“

Jug press pre 29 dana
NIŠ Nosilac koalicione liste “Biramo Niš”, Đorđe Stanković iz Narodnog pokreta kaze da je dobio pretenje i traži policijsku zaštitu za svoju porodicu. Nakon što sam jutros od strane više različitih izvora posavetovan da izmestim porodicu iz… »
Đorđe Stanković o pretnjama da iseli porodicu iz Niša i da mu "sledi pakovanje"

Đorđe Stanković o pretnjama da iseli porodicu iz Niša i da mu "sledi pakovanje"

Južne vesti pre 28 dana
Kandidat liste “Biramo Niš” za gradonačelnika Đorđe Stanković tvrdi da godinama trpi pretnje o kojima nije želeo javno da govori, sve dok nije dobio upozorenje da bi bilo bolje da on i njegova porodica na neko vreme napuste grad. Kaže da je… »
Pretnje kandidatu „Biramo“ za gradonačelnika Niša: „Sledi ti pakovanje, a ženu i decu bolje da pošalješ van grada“

Pretnje kandidatu „Biramo“ za gradonačelnika Niša: „Sledi ti pakovanje, a ženu i decu bolje da pošalješ van grada“

N1 Info pre 28 dana
Nosilac koalicione liste "Biramo Niš", Đorđe Stanković iz Narodnog pokreta, tvrdi da je dobio pretenje i traži policijsku zaštitiu za svoju porodicu. „Već nekoliko godina moja porodica i ja smo pod konstatnim pritiskom i pretanjama. Prošle… »
Đorđu Stankoviću (NPS) upućene pretnje: Sledi ti pakovanje, bolje ti je da te nema

Đorđu Stankoviću (NPS) upućene pretnje: Sledi ti pakovanje, bolje ti je da te nema

Jugmedia pre 28 dana
Narodni poslanik, potpredsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) i nosilac liste “Biramo Niš” Đorđe Stanković izjavio je danas na hitno sazvanoj konferenciji za medije da su mu upućene pretnje gde se navodi “da iseli porodicu iz grada i da je… »
Kandidat za gradonačelnika ‘Biramo Niš’: Pretnje meni i mojoj porodici

Kandidat za gradonačelnika ‘Biramo Niš’: Pretnje meni i mojoj porodici

Radio sto plus pre 28 dana
Stanković je na konferenciji za novinare u Nišu rekao da je jutros iz više izvora nezvanično savetovan da “izmesti porodicu iz Niša”, i da mu je rečeno da to nisu “čaršijske priče” i da sledi opaka priča o njegovom bratu, majci i njemu u… »
Pretnje kandidatu „Biramo“ za gradonačelnika Niša: „Sledi ti pakovanje, a ženu i decu bolje da pošalješ van grada“

Pretnje kandidatu „Biramo“ za gradonačelnika Niša: „Sledi ti pakovanje, a ženu i decu bolje da pošalješ van grada“

Novi magazin pre 28 dana
Nosilac koalicione liste "Biramo Niš", Đorđe Stanković iz Narodnog pokreta, tvrdi da je dobio pretenje i traži policijsku zaštitiu za svoju porodicu. „Već nekoliko godina moja porodica i ja smo pod konstatnim pritiskom i pretanjama. Prošle… »
Opozicioni kandidat za gradonačelnika Niša traži policijsku zaštitu za svoju porodicu

Opozicioni kandidat za gradonačelnika Niša traži policijsku zaštitu za svoju porodicu

Rešetka pre 28 dana
Nosilac koalicione liste „Biramo Niš“, Đorđe Stanković iz Narodnog pokreta, tvrdi da je dobio pretenje i traži policijsku zaštitiu za svoju porodicu. Kakoje kazao medijima, jutros je iz više nezvaničnih izvora savetovan da izmesti porodicu iz… »
Đorđe Stanković odlučno nakon pretnji koje je dobio: „Niš je moj grad, ne odustajem“

Đorđe Stanković odlučno nakon pretnji koje je dobio: „Niš je moj grad, ne odustajem“

Glas juga pre 28 dana
Đorđe Stanković, potpredsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS), narodni poslanik i kandidat za gradonačelnika Niša ispred koalicije „Biramo Niš“, izjavio je danas da neće dozvoliti pretnjama da ga primoraju na izmeštanje porodice iz Niša… »

Vesti dana »