Povezane vesti

Nini Seničar se ovaj srpski običaj nimalo ne dopada: “Znam da me sad muškarci u Srbiji neće voleti”

Nini Seničar se ovaj srpski običaj nimalo ne dopada: “Znam da me sad muškarci u Srbiji neće voleti”

Vesti online pre 28 dana
Nina Seničar već godinama živi u Americi sa suprugom Džejmsom Elisom i njihovom ćerkom. Glumica i voditeljka, te nekadašnja manekenka sada čeka drugo dete, a priznaje da joj se jedan običaj kod nas nikako ne dopada. – Jako me sad neće voleti… »
"Sada me jako neće voleti srpski muškarci, ja bih te ljude...": Nina Seničar žestoko udarila na Srbe

"Sada me jako neće voleti srpski muškarci, ja bih te ljude...": Nina Seničar žestoko udarila na Srbe

Telegraf pre 29 dana
Nina oplela po muškarcima u Srbiji, koji poštoju ovaj običaj. Glumica i manekenka Nina Seničar, iako godinama uspešno gradi svoju karijeru, ona stiže da bude posvećena porodici, a sada je otkrila koji srpski običaj ne podnosi, a odnosi se na… »
"SAD me neće voleti muškarci u Srbiji" Nina Seničar oplela po očevima, a jedan običaj joj je posebno bizaran: "Ja bih te…

"SAD me neće voleti muškarci u Srbiji" Nina Seničar oplela po očevima, a jedan običaj joj je posebno bizaran: "Ja bih te…

Kurir pre 29 dana
Glumica i manekenka Nina Seničar, od svog pojvaljivanja u javnosti privlači mnogo pažnje. Godinama unazad uspešno gradi karijeru preko okeana, a takođe je posevećena i porodici. Nina je trenutno u drugom stanju, a s a suprugom Džejem Elisom već… »

Vesti dana »