Povezane vesti

Čović pecnuo Partizan: "Ja juče krenuh u Arenu, a ono tamo nema ništa! Boltauzer dobio 1.800 evra i krade"

Čović pecnuo Partizan: "Ja juče krenuh u Arenu, a ono tamo nema ništa! Boltauzer dobio 1.800 evra i krade"

Telegraf pre 29 dana
"Svi su očekivali pet utakmica, biće nešto", napominje predsednik crveno-belih. Osvojila je Crvena zvezda nedavno ABA ligu i obezbedila učešće u Evroligi za sledeću sezonu, a već u petak košarkaše crveno-belih očekuje početak odbrane krune u… »
Zvezdin prelazni rok: "Lojd? Slobodan je, pa idu priče... Kalinić? O tom potom!"

Zvezdin prelazni rok: "Lojd? Slobodan je, pa idu priče... Kalinić? O tom potom!"

Sportske.net pre 28 dana
Govorio je Čović o nedavno okončanoj finalnoj seriji AdmiralBet ABA lige, sudijskom kriterijumu, Željku Obradoviću, ali se i na pitanje novinara dotakao teme pojačanja za narednu sezonu. Poslednjih dana nekoliko imena je u fokusu, spominju se Nikola… »
"Palili mi sveće i skandirali da umrem" Čović: Mržnja se neprekidno seje, tuča košarkaša zbog prošle godine

"Palili mi sveće i skandirali da umrem" Čović: Mržnja se neprekidno seje, tuča košarkaša zbog prošle godine

Mondo pre 28 dana
Predsednik Crvene zvezde govorio je o tuči košarkaša, tenziji i sejanju mržnje među klubovima i navijačima. Predsednik Crvene zvezde govorio je o tuči košarkaša, tenziji i sejanju mržnje među klubovima i navijačima. Predsednik KK Crvena zvezda… »
Menadžer nas obavestio da je slobodan! Nebojša Čović o Zvezdinim transferima - jedan potpisan, drugi blizu!

Menadžer nas obavestio da je slobodan! Nebojša Čović o Zvezdinim transferima - jedan potpisan, drugi blizu!

Mondo pre 28 dana
Predsednik KK Crvena zvezda govorio o prelaznom roku tima sa Malog Kalemegdana. Predsednik KK Crvena zvezda govorio o prelaznom roku tima sa Malog Kalemegdana Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović govorio je o transferima novog šampiona ABA lige… »
Čović otkrio da je Zvezda blizu pojačanja koje će oduševiti navijače: Pomenuo i Lojda, Vildozu, Kalinića...

Čović otkrio da je Zvezda blizu pojačanja koje će oduševiti navijače: Pomenuo i Lojda, Vildozu, Kalinića...

Telegraf pre 28 dana
Evo kako stoje stvari kada je u pitanju naredna sezona. Košarkaši Crvene zvezde šampioni su ABA lige za tekuću sezonu, pošto su u nedelju savladali Partizan i tako sa 3:0 "počistili" crno-bele u finalu. Predsednik Crvene zvezde, Nebojša Čović… »
Čović pričao o tuči Nanelija i Lazarevića, pa pokazao sliku: "Da se mirim sa onim koji mi je pravio ovo?!"

Čović pričao o tuči Nanelija i Lazarevića, pa pokazao sliku: "Da se mirim sa onim koji mi je pravio ovo?!"

Telegraf pre 28 dana
Predsednik Zvezde o situaciji koja je bacila senku pred treći meč finalne serije ABA lige. Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović gostovao je u emisiji Fokus na televiziji B92, gde je pričao o mnogim temama i sumirao sezonu posle osvajanja titule… »
Čović: "Partizan je državni projekat! Da sam imao Željka Obradovića njihove pare, osvojio bih bar 1 Evroligu"

Čović: "Partizan je državni projekat! Da sam imao Željka Obradovića njihove pare, osvojio bih bar 1 Evroligu"

Telegraf pre 28 dana
Predsednik Zvezde dao interesantnu izjavu na račun trenera crno-belih. Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović gostovao je na televiziji B92 u emisiji "Fokus", gde je sumirao sezonu posle osvojene titule u ABA ligi, gde su crveno-beli sa 3:0 u seriji… »
Ko je kriv: Svedočenja košarkaša o tuči koja se dogodila pre treće utakmice finala ABA lige

Ko je kriv: Svedočenja košarkaša o tuči koja se dogodila pre treće utakmice finala ABA lige

Nedeljnik pre 29 dana
Kako to u Srbiji obično i biva kada se (nebitno da li je reč o fudbalu ili košarci) sretnu Partizan i Crvena zvezda, i nakon ove finalne serije ABA lige više je bilo reči o onome što nema ama baš nikakve veze sa sportom, nego o samoj igri koju su… »
"Panter nije za Partizan, nedorastao je ulozi koja mu je dodeljena" Čuveni as crno-belih zagrmeo: Ove godine igrao je…

"Panter nije za Partizan, nedorastao je ulozi koja mu je dodeljena" Čuveni as crno-belih zagrmeo: Ove godine igrao je…

Kurir pre 29 dana
Košarkaši Crvene zvezde osvojili su ABA ligu pobedom od 3:0 u finalnoj seriji regionalnog takmičenja. Ubedljiva pobeda crveno-belih što se svakako nije očekivalo, pogotovo što je treća pobeda došla na gostujućem terenu pred 20.000 "grobara". O… »

Vesti dana »