Povezane vesti
Svetozar Cvetković dobitnik nagrade "Pavle Vuisić" za životno delo
Telegraf 22.05.2024
Svetozar Cvetković dobitnik nagrade "Pavle Vuisić" za životno delo. Glumac Svetozar Cvetković ovogodišnji je dobitnik nagrade "Pavle Vuisić" koja se dodeljuje za životno delo, saopštilo je Udruženje filmskih glumaca Srbije. Nagrada će mu biti uručena u… »
Svetozar Cvetković ovogodisnji dobitnik nagrade „Pavle Vuisić“ za životno delo
Jug press 22.05.2024
NIS Glumcu Svetozaru Cvetkoviću pripašce nagrada „Pavle Vuisić“ koja se dodeljuje za životno delo, saopštilo je Udruženje filmskih glumaca Srbije. U saopstenju se navodi da ce mu nagrada biti uručena na otvaranju festivala „Filmski susreti“ u Nišu. Ovo… »
Svetozaru Cvetkoviću nagrada „Pavle Vuisić“ za životno delo
RTS 22.05.2024
Glumac Svetozar Cvetković ovogodišnji je dobitnik nagrade „Pavle Vuisić“ koja se dodeljuje za životno delo, saopštilo je Udruženje filmskih glumaca Srbije. Nagrada će mu biti uručena na otvaranju festivala „Filmski susreti“ u Nišu. Ovo prestižno… »
Vesti dana »
Pre tri godine sahranila brata: Preminula glumica na srcu nosila neizrecivu tugu, do smrti nije prebolela gubitak
Kurir pre 30 minutajoš 17 povezanih
Danas test iz srpskog: Mala matura za osmake koji nisu polagali u junu
NIN pre 45 minutajoš 14 povezanih
Od danas jeftinije dve grupe lekova: Izdaju se isključivo uz recept
NIN pre 30 minutajoš 13 povezanih
Koliko se čeka na graničnim prelazima ka moru: Na Preševu i Gostunu 20 minuta
Newsmax Balkans pre 40 minutajoš 12 povezanih




