Povezane vesti
Blinken: SAD i Saudijska Arabija blizu sklapanja sporazuma o nuklearnoj energiji i odbrambenoj saradnji
Euronews 22.05.2024
Američki državni sekretar Entoni Blinken danas je saopštio da su SAD i Saudijska Arabija blizu sklapanja niza sporazuma o nuklearnoj energiji i bezbednosnoj i odbrambenoj saradnji, kao deo šireg dogovora o normalizaciji odnosa Rijada i Tel Aviva… »
Blinken: Amerika i Saudijska Arabija blizu sklapanja sporazuma o energiji i odbrani
Politika 22.05.2024
VAŠINGTON – Američki državni sekretar Entoni Blinken danas je saopštio da su Amerika i Saudijska Arabija blizu sklapanja niza sporazuma o nuklearnoj energiji i bezbednosnoj i odbrambenoj saradnji, kao deo šireg dogovora o normalizaciji odnosa… »
Vesti dana »

Dvojica dečaka napala dete (12) u Skejt parku kod "ušća": Oglasio se MUP: Događaj nije povezan sa blokadom Brankovog mosta
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Arena „u blokadi“: „Pumpanje“, vređa se Vučić i niko neće da bude „ćaci“ (VIDEO)
Danas pre 51 minutajoš 1 povezana

„Ja sam čuo da su nas pustili“: Nedović se posle pobede nad Virtusom osvrnuo na spekulacije o meču u Pireju
Danas pre 2 satajoš 4 povezane