Povezane vesti

Tramp: Džo Bajden i Ministarstvo pravde želeli da me ubiju

Tramp: Džo Bajden i Ministarstvo pravde želeli da me ubiju

Politika 22.05.2024
VAŠINGTON – Bivši predsednik SAD Donald Tramp tvrdi da je Ministarstvo pravde (DoJ) želelo da ga ubije, kao i da je predsednik Džozef Bajden bio spreman da ga „ukloni i dovede njegovu porodicu u opasnost”. Tramp je ovo poručio na društvenim… »
Teške optužbe Trampa: Bajden i Ministarstvo pravde želeli da me ubiju i dovedu moju porodicu u opasnost

Teške optužbe Trampa: Bajden i Ministarstvo pravde želeli da me ubiju i dovedu moju porodicu u opasnost

Nova 22.05.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp tvrdi da je Ministarstvo pravde (DoJ) želelo da ga ubije, kao i da je predsednik Džozef Bajden bio spreman da ga "ukloni i dovede njegovu porodicu u opasnost". Tramp je ovo poručio na društvenim mrežama i u mejlu za… »
Tramp: Bajden i Ministarstvo pravde želeli da me ubiju

Tramp: Bajden i Ministarstvo pravde želeli da me ubiju

RTV 22.05.2024
VAŠINGTON - Bivši predsednik SAD Donald Tramp tvrdi da je Ministarstvo pravde (DoJ) želelo da ga ubije, kao i da je predsednik Džozef Bajden bio spreman da ga "ukloni i dovede njegovu porodicu u opasnost". Tramp je ovo poručio na društvenim mrežama… »
Tramp u strahu: "Hoće da me ubiju"

Tramp u strahu: "Hoće da me ubiju"

B92 22.05.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp tvrdi da je Ministarstvo pravde (DoJ) želelo da ga ubije, kao i da je predsednik Džozef Bajden bio spreman da ga "ukloni i dovede njegovu porodicu u opasnost". Tramp je ovo poručio na društvenim mrežama i u mejlu za… »
Tramp: Džo Bajden i Ministarstvo pravde želeli da me ubiju

Tramp: Džo Bajden i Ministarstvo pravde želeli da me ubiju

Euronews 22.05.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp tvrdi da je Ministarstvo pravde (DoJ) želelo da ga ubije, kao i da je predsednik Džozef Bajden bio spreman da ga "ukloni i dovede njegovu porodicu u opasnost". Tramp je ovo poručio na društvenim mrežama i u mejlu za… »

Vesti dana »