Povezane vesti

Slavni kompozitor o iznenadnoj smrti Tonija Montana i nepoznatim detaljima: Ove tri stvari je obožavao

Slavni kompozitor o iznenadnoj smrti Tonija Montana i nepoznatim detaljima: Ove tri stvari je obožavao

Telegraf pre 28 dana
"Naše poznanstvo traje više od 30 godina.Tokom tih godina uvek je dolazio kod mene", započeo je Ratković. Pevač Velibor Miljković, u narodu poznatiji kao Toni Montano, pronađen je mrtav juče, 22. maja, u svom stanu u Beogradu, a od njega su se… »
"Zbogom dragi moj": Lidija Vukićević slomljena od bola zbog smrti Tonija Montana: Potresnim rečima se oprostila od muzičara

"Zbogom dragi moj": Lidija Vukićević slomljena od bola zbog smrti Tonija Montana: Potresnim rečima se oprostila od muzičara

Blic pre 28 dana
Pevač Velibor Miljković, poznatiji kao Toni Montano preminuo je u 62. godini života, a njegovo telo pronađeno je u stanu u Beogradu. Glumica Lidija Vukićević oprostila se putem svog Instagram naloga od Tonija Montana tako što je objavila njegovu… »
"Bila sam ispred stana kada su ga zatekli": Oglasila se žena koja je ostavila poruku na vratima Tonija Montana

"Bila sam ispred stana kada su ga zatekli": Oglasila se žena koja je ostavila poruku na vratima Tonija Montana

Telegraf pre 28 dana
Poslednje reči Toniju, napisala je Anastasija koja je agent za nekretnine. Pevač Velibor Miljković, u narodu poznatiji kao Toni Montano, pronađen je mrtav juče, 22. maja, u svom stanu u Beogradu. Ekipa Telgrafa je bila u zgradi pokojnog muzičara, te… »
Toni Montano je sam sebi dao nadimak: Za sve je kriv ovaj kultni film

Toni Montano je sam sebi dao nadimak: Za sve je kriv ovaj kultni film

Blic pre 28 dana
Rok pevač Velibor Miljković, poznatiji kao Toni Montano preminuo je u 62. godini života. Velibor Miljković, poznatiji kao Toni Montano, muzičku karijeru je započeo u pank rok bendu "Radost Evrope". Nakon raspada "Radosti Evrope" sam sebi je dao… »
(Video): "Došao je kombi za selidbe, zvali su ga, nije se javljao": Komšije lupale na vrata Tonija Montane, shvatili su da…

(Video): "Došao je kombi za selidbe, zvali su ga, nije se javljao": Komšije lupale na vrata Tonija Montane, shvatili su da…

Blic pre 28 dana
Poznati rok muzičar Velibor Miljković, poznatiji kao Toni Montano, umro je danas u 62. godini. Ekipa "Blica" je posetila zgradu u kojoj je Toni Montano živeo, a na njegovim vratima zatekli smo potresnu poruku. - Toni, javi mi se. Nisi dostupan - piše… »
"Toni, javi se.: Nisi dostupan" Evo ko je žena koja je ostavila poruku na vratima Tonija Montane, oglasila se za "Blic"…

"Toni, javi se.: Nisi dostupan" Evo ko je žena koja je ostavila poruku na vratima Tonija Montane, oglasila se za "Blic"…

Blic pre 28 dana
Velibor Miljković, poznatiji kao Toni Montano, umro je danas u svom stanu. U zgradi u kojoj je živeo vlada potpuni muk. Kako su komšije za "Blic" otkrile, oni su mu nekoliko puta lupali na vrata, ali se nije odazivao pa su posumnjali da nešto nije u… »

Vesti dana »