Povezane vesti

Šapić: Mislim da sam najtolerantniji političar na ovim prostorima

Šapić: Mislim da sam najtolerantniji političar na ovim prostorima

Nova pre 30 dana
Aleksandar Šapić, kandidat liste "Aleksandar Vučić - Beograd sutra" za gradonačelnika Beograda izjavio je da "svakako veruje da će sve što je urađeno u prethodnom periodu Beograđani prepoznati" i omogućiti sadašnjoj vlasti da nastavi da radi… »
Šapić: Nisam primetio da Vučić vodi kampanju za lokalne izbore

Šapić: Nisam primetio da Vučić vodi kampanju za lokalne izbore

Danas pre 30 dana
Aleksandar Šapić, kandidat liste „Aleksandar Vučić – Beograd sutra“ za gradonačelnika Beograda izjavio je da „svakako veruje da će sve što je urađeno u prethodnom periodu Beograđani prepoznati“ i omogućiti sadašnjoj vlasti da nastavi… »
Šapić: Ja mislim da sam najtolerantniji političar na ovim prostorima

Šapić: Ja mislim da sam najtolerantniji političar na ovim prostorima

N1 Info pre 30 dana
Aleksandar Šapić, kandidat liste "Aleksandar Vučić - Beograd sutra" za gradonačelnika Beograda izjavio je da "svakako veruje da će sve što je urađeno u prethodnom periodu Beograđani prepoznati" i omogućiti sadašnjoj vlasti da nastavi da radi… »
Šapić: Beograđani će prepoznati šta je urađeno, ja sam najtolerantniji političar

Šapić: Beograđani će prepoznati šta je urađeno, ja sam najtolerantniji političar

Beta pre 30 dana
Aleksandar Šapić, kandidat liste "Aleksandar Vučić - Beograd sutra" za gradonačelnika Beograda izjavio je da "svakako veruje da će sve što je urađeno u prethodnom periodu Beograđani prepoznati" i omogućiti sadašnjoj vlasti da nastavi da radi… »
Šapić: Ja sam najtolerantniji političar na ovim prostorima

Šapić: Ja sam najtolerantniji političar na ovim prostorima

Radio 021 pre 30 dana
Aleksandar Šapić, kandidat liste "Aleksandar Vučić - Beograd sutra" za gradonačelnika Beograda, za sebe kaže da je najtoleratniji političar na ovim prostorima. U intervjuu za NIN, na pitanje o njegovim nastupima u javnosti, rekao je da nikada nije… »
Šapić: Beograđani će prepoznati šta je urađeno, ja sam najtolerantniji političar

Šapić: Beograđani će prepoznati šta je urađeno, ja sam najtolerantniji političar

Radio sto plus pre 30 dana
“Čim sam postao gradonačelnik, odmah je krenula tema novih izbora. To nisu normalne okolnosti. U jednom trenutku je opozicija tražila moju smenu, već posle tri-četiri meseca. Ima dosta projekata za koje sam se nadao da će možda biti započeti… »
Šapić za NIN: Intervju: O izborima u Beogradu, SNS, žrtvovanju stranke, metrou, Kući cveća...

Šapić za NIN: Intervju: O izborima u Beogradu, SNS, žrtvovanju stranke, metrou, Kući cveća...

Blic pre 31 dana
Prešao sam sa Srpskim patriotskim savezom u SNS misleći da ću tako doći u priliku u kojoj sam danas, a to je da vodim Beograd. SNS je znao da nije mogao da obezbedi kvalitetnijeg kandidata za gradonačelnika od mene. Tu su nam se interesi poklopili… »

Vesti dana »