Povezane vesti

Oglasio se Vučić: Hvala narodu! Poseban pozdrav našem narodu na KiM, Srbima u Republici Srpskoj i u Crnoj Gori

Oglasio se Vučić: Hvala narodu! Poseban pozdrav našem narodu na KiM, Srbima u Republici Srpskoj i u Crnoj Gori

B92 pre 30 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram nalogu. "Želim da zahvalim narodu, jer ovako ujedinjeni možemo čuda da napravimo. Mislim da su ljudi u Srbiji danas bili ponosni, a poseban pozdrav našem narodu na Kosovu i Metohiji i… »
Vučić: Detaljno sam informisao predsednika Angole o posledicama glasanja o Srebrenici

Vučić: Detaljno sam informisao predsednika Angole o posledicama glasanja o Srebrenici

Politika pre 30 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Angole Žoaom Lorensom i detaljno ga informisao o svim činjenicama, pritiscima i posledicama vezanim za današnje glasanje o Rezoluciji o Srebrenici na Generalnoj skupštini… »
Brnabić razgovarala sa Nenadom Stevandićem: Srpski narod će se držati zajedno, bez obzira na sve

Brnabić razgovarala sa Nenadom Stevandićem: Srpski narod će se držati zajedno, bez obzira na sve

Danas pre 30 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas u telefonskom razgovoru sa predsednikom Narodne skupštine Republike Srpske Nenadom Stevandićem da će se srpski narod držati zajedno, bez obzira na sve. Ona je na Instagramu navela da je… »
Vučić razgovarao sa predsednikom Angole o Rezoluciji o Srebrenici

Vučić razgovarao sa predsednikom Angole o Rezoluciji o Srebrenici

Danas pre 30 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u telefonskom razgovoru informisao predsednika Angole Žoaoa Lorensa o činjenicama i pritiscima vezanim za današnje glasanje o Rezoluciji o Srebrenici na Generalnoj skupštini UN i pozvao ga da i u ovim… »
Vučić razgovarao sa predsednikom Angole o Rezoluciji o Srebrenici

Vučić razgovarao sa predsednikom Angole o Rezoluciji o Srebrenici

Novi magazin pre 30 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u telefonskom razgovoru informisao predsednika Angole Žoaoa Lorensa o činjenicama i pritiscima vezanim za današnje glasanje o Rezoluciji o Srebrenici na Generalnoj skupštini UN i pozvao ga da i u ovim… »
Vučić: Detaljno sam informisao predsednika Angole o posledicama glasanja o Srebrenici

Vučić: Detaljno sam informisao predsednika Angole o posledicama glasanja o Srebrenici

RTV pre 30 dana
NJUJORK - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Angole Žoaom Lorensom i detaljno ga informisao o svim činjenicama, pritiscima i posledicama vezanim za današnje glasanje o Rezoluciji o Srebrenici na Generalnoj… »
Vučić razgovarao sa Lorensom: "Zamolio sam ga da podrži slobodarski i pravdoljubiv duh"

Vučić razgovarao sa Lorensom: "Zamolio sam ga da podrži slobodarski i pravdoljubiv duh"

B92 pre 30 dana
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, koji se nalazi u Njujorku gde će se boriti protiv nametanja kolektivne krivice srpskom narodu rezolucijom o Srebrenici, razgovarao je telefonom sa predsednikom Republike Angole Žoaom Lorensom. "Odličan i… »
Srpski narod je zajedno i držaće se zajedno, bez obzira na sve: Ana Brnabić razgovarala Nenadom Stevandićm

Srpski narod je zajedno i držaće se zajedno, bez obzira na sve: Ana Brnabić razgovarala Nenadom Stevandićm

Kurir pre 30 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić razgovarala je danas sa predsednikom Narodne skupštine Republike Srpske Nenadom Stevandićem "Razgovarala sam sa predsednikom Narodne skupštine Republike Srpske Nenadom Stevandićem. Srpski narod je zajedno i… »
Vučić: Detaljno sam informisao predsednika Angole o posledicama glasanja o Srebrenici

Vučić: Detaljno sam informisao predsednika Angole o posledicama glasanja o Srebrenici

Euronews pre 30 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Angole Žoaom Lorensom i detaljno ga informisao o svim činjenicama, pritiscima i posledicama u vezi sa današnjim glasanjem o Rezoluciji o Srebrenici na Generalnoj skupštini… »
Brnabić razgovarala sa Stevandićem: Srpski narod će se držati zajedno, borba se nastavlja FOTO

Brnabić razgovarala sa Stevandićem: Srpski narod će se držati zajedno, borba se nastavlja FOTO

B92 pre 30 dana
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić razgovarala je sa predsednikom Narodne skupštine Republike Srpske Nenadom Stevandićem. "Srpski narod je zajedno i držaće se zajedno, bez obzira na sve. Iskazala sam veliku zahvalnost za svu… »
Brnabić o rezoluciji o Srebrenici: I ovo će proći, a naša borba se nastavlja

Brnabić o rezoluciji o Srebrenici: I ovo će proći, a naša borba se nastavlja

Telegraf pre 30 dana
Srpski narod je zajedno i držaće se zajedno, bez obzira na sve, poručila je. Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić objavila je da je razgovarala sa predsednikom Narodne skupštine Republike Srpske Nenadom Stevandićem. Srpski narod je zajedno i… »
Oglasio se Andrija Mandić pred glasanje o rezoluciji o Srebrenici u UN

Oglasio se Andrija Mandić pred glasanje o rezoluciji o Srebrenici u UN

Danas pre 30 dana
Danas je srpski narod, bez obzira na to gde živi, svojim srcem u UN, napisao je predsednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandič na svom X nalogu, povodom današnjeg glasanja o Rezoluciji o genocidu u Srebrenici u Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija… »
Vučić razgovarao sa predsednikom Angole: Srbija će se, u odbrani svoje slobode i obraza, boriti do poslednjeg trenutka

Vučić razgovarao sa predsednikom Angole: Srbija će se, u odbrani svoje slobode i obraza, boriti do poslednjeg trenutka

Kurir pre 30 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Republike Angole Žoaom Lorensom. "Odličan i prijateljski razgovor sa predsednikom Lorensom, koga sam detaljno informisao o svim činjenicama, pritiscima i posledicama… »
Dubravka Handanović: "Mi smo narod koji se vekovima borio za slobodu, danas je istorijski dan za Srbiju"

Dubravka Handanović: "Mi smo narod koji se vekovima borio za slobodu, danas je istorijski dan za Srbiju"

Telegraf pre 30 dana
"Ovo je trenutak da pokažemo svetu ko smo", istakla je ministarka. Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović izjavila je da je danas istorijski dan za Srbiju, te istakla da je važno da svi nastave da se zalažu za istinu i pravdu… »
Veliki bi da nam kroje sudbinu

Veliki bi da nam kroje sudbinu

Vesti online pre 30 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Njujorku uoči sednice Generalne skupštine UN, da velike zemlje preduzimaju neverovatne stvari i iznose zastrašujuću argumentaciju kako bi ubedile druge da glasaju za rezoluciju o Srebrenici, a sa… »
Ministarka Đedović Handanović: Naš predsednik danas stoji kao glas svih nas boreći se protiv stavljanja žiga genocida na…

Ministarka Đedović Handanović: Naš predsednik danas stoji kao glas svih nas boreći se protiv stavljanja žiga genocida na…

Kurir pre 30 dana
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović oglasila se na svom Instagram profilu navodeći da je danas "istorijski dan za Srbiju, za našu prošlost i budućnost!". - Glasanje u UN o rezoluciji o Srebrenici nosi sa sobom težinu koju… »
Mandić: Srpski narod je danas ujedinjen protiv namere UN

Mandić: Srpski narod je danas ujedinjen protiv namere UN

RTV pre 30 dana
PODGORICA - Gde god da živi, srpski narod je danas svim srcem u UN i pruža punu podršku predsedniku i delegaciji Srbije u protivljenju nameri da se izglasa njegova navodna genocidnost, poručio je predsednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić. "Danas… »
Danas je srpski narod, bez obzira na to gde živi, svojim srcem u UN! Oglasio se Andrija Mandić, evo šta je još poručio

Danas je srpski narod, bez obzira na to gde živi, svojim srcem u UN! Oglasio se Andrija Mandić, evo šta je još poručio

Kurir pre 30 dana
Andrija Mandić, predsednik Skupštine Crne Gore i predsednik Nove srpske demokratije, oglasio se danas na društvenoj mreži "Iks" navodeći da je danas srpski narod, bez obzira na to gde živi, svojim srcem u UN. - Danas je srpski narod, bez obzira na… »

Vesti dana »