Povezane vesti

Nikada neće uspeti da stave žig na naše čelo! Snažna poruka predsednika Vučića u UN posle izglasavanja sramne rezolucije

Nikada neće uspeti da stave žig na naše čelo! Snažna poruka predsednika Vučića u UN posle izglasavanja sramne rezolucije

Kurir pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas sednici Generalne skupštine Ujedinjenih nacija na kojoj je usvojen predlog sramne rezolucije o Srebrenici. Za rezoluciju su glasale 84 zemlje, dok je 19 država bilo protiv, a 68 je bilo… »
Republika Srpska zove građane da istaknu srpsku zastavu, “Kosovo je Srbija” svuda po Srbiji (video)

Republika Srpska zove građane da istaknu srpsku zastavu, “Kosovo je Srbija” svuda po Srbiji (video)

Dnevnik pre 31 dana
BEOGRAD, BANjALUKA Vlada Republike Srpske pozvala je institucije i građane da danas, na dan glasanja o rezoluciji o Srebrenici u Generalnoj skupštini UN, istaknu zastave Republike Srpske i simbolički iskažu svoje protivljenje nameri usvajanja ove… »
Kakva je trenutno situacija u Srebrenici: Mere bezbednosti na najvišem nivou, skinuta zastava Armije BiH (FOTO, VIDEO)

Kakva je trenutno situacija u Srebrenici: Mere bezbednosti na najvišem nivou, skinuta zastava Armije BiH (FOTO, VIDEO)

Danas pre 30 dana
Uoči održavanja sednice Vlade Republike Srpske i glasanja u Ujedinjenim nacijama o rezoluciji o genocidu u Srebrenici, situacija u tom gradu je mirna, bez ikakvih ekscesa. Kako javlja RTRS, sednici će prisustvovati predsednik Srpske Milorad Dodik… »
"Mi nismo genocidan narod": Širom Srebrenice poruka na ćirilici (foto)

"Mi nismo genocidan narod": Širom Srebrenice poruka na ćirilici (foto)

Kurir pre 30 dana
U Srebrenici, gde će danas biti održana proširena sednica Vlade Republike Srpske, a povodom rasprave o rezoluciji o navodnom genocidu počinjenom u ovom gradu tokom poslednjeg rata, postavljeni su plakati i bilbordi sa porukom na ćirilici - "Mi nismo… »
U Srebrenici bilbordi i plakati sa porukom: "Mi nismo genocidni narod"

U Srebrenici bilbordi i plakati sa porukom: "Mi nismo genocidni narod"

RTV pre 30 dana
SREBRENICA - U Srebrenici, gde će danas biti održana proširena sednica Vlade Republike Srpske, a povodom rasprave o rezoluciji o navodnom genocidu počinjenom u ovom gradu tokom poslednjeg rata, postavljeni su plakati i bilbordi sa porukom na ćirilici… »
U Srebrenici će danas biti održana sednica Vlade Republike Srpske

U Srebrenici će danas biti održana sednica Vlade Republike Srpske

Politika pre 30 dana
Sednica Vlade Republike Srpske biće danas održana u Srebrenici, a prisustvovaće joj predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, ministri u Savetu ministara BiH, načelnici i gradonačelnici lokalnih zajednica Birča i Podrinja. Iz Vlade su pozvali… »
U Srebrenici bilbordi i plakati sa porukom: "Mi nismo genocidni narod"

U Srebrenici bilbordi i plakati sa porukom: "Mi nismo genocidni narod"

Telegraf pre 30 dana
Mere bezbednosti podignute su na najviši nivo. U Srebrenici, gde će danas biti održana proširena sednica Vlade Republike Srpske, a povodom rasprave o rezoluciji o navodnom genocidu počinjenom u ovom gradu tokom poslednjeg rata, postavljeni su plakati… »
Iskazivanje jedinstva i sabornosti srpskog naroda! Vlada Republike Srpske pozvala institucije i građane da istaknu zastave

Iskazivanje jedinstva i sabornosti srpskog naroda! Vlada Republike Srpske pozvala institucije i građane da istaknu zastave

Kurir pre 30 dana
Vlada Republike Srpske pozvala je institucije i građane da danas, na dan glasanja o rezoluciji o Srebrenici u Generalnoj skupštini UN, istaknu zastave Republike Srpske i simbolički iskažu svoje protivljenje nameri usvajanja ove rezolucije. -… »

Vesti dana »