Povezane vesti

„Smiriću se kad odem kod Edina“: Otac pregaženog dečaka (4) očajan zbog ponovnog odlaganja suđenja

„Smiriću se kad odem kod Edina“: Otac pregaženog dečaka (4) očajan zbog ponovnog odlaganja suđenja

Nova pre 31 dana
"Ovo je sramota, čovek koji mi je usmrtio sina opet nije došao na suđenje, navodno je ponovo bolestan. Nije se pojavio ni svedok mada je policija trebala da ga privede. I suđenje je ponovo odloženo a prošle su tri godine. Prolazimo kroz agoniju… »
"Treća godina bez pravde za Edina": Suđenje vozaču koji je kombijem pregazio dečaka (4) u Popovcu ponovo odloženo…

"Treća godina bez pravde za Edina": Suđenje vozaču koji je kombijem pregazio dečaka (4) u Popovcu ponovo odloženo…

Blic pre 31 dana
“Treća godina bez pravde za Edina, sve stoji u mestu. Ta bol se ne zaboravlja, dete ne može nikada da se zaboravi. Mogu da zaboravim jedino kada odem kod njega. Šta da radim. Povukao sam se, preselio se iz Popovca u Vlasotince samo da nešto ne bude… »
"Smiriću se kad odem kod Edina": Otac pregaženog dečaka (4) očajan zbog odlaganja suđenja

"Smiriću se kad odem kod Edina": Otac pregaženog dečaka (4) očajan zbog odlaganja suđenja

Telegraf pre 31 dana
Edinova porodica se zbog ove tragedije odselila iz Popovca u Vlasotince gde su dobili ćerkicu koju su u spomen na stradalog sina nazvali Eldina. - Ovo je sramota, čovek koji mi je usmrtio sina opet nije došao na suđenje, navodno je ponovo bolestan… »

Vesti dana »